gobova kremna juha (iz vrečke, malo prirejena), ajdova pica, kozarček belega vinca.....
Kaj jutri za kosilo?
Danes:špageti carbonara in zelena solata.
akire00
musaka z mletim mesom in krompirjem,majniška solata in pa zgled po rimljanki,kozarček belega vinca.
Lep sončen dan,ki naj bo vsak dan nasmejan! Vanilija76
petek: mesna rižota s papriko in paradižnikom, radič s krompirjem
za večerjo pa ajdova pizza
Julija danes: puranji zrezek s sirom, francoska štruca s sezamom, radič s fižolom
za večerjo bo zelenjavna juha s smetano in jajčkom
lp dome
Naši so imeli joto z repe in šmorn.
Jaz pa krem juho iz bučk, dušeno zelje in hrenavko. Aja za sladico pa pinjenec.
Jesprenj, palacinke z marmelado
bberta
Danes: pečen oslič, krompirjev pire s porom, kitajsko zelje s krompirjem, figov sladoled s sladko smetano.
breskva
jutri: sarma in krompir v kosih
Balenka
včeraj - novoletna sarma, pire
danes - piščančje bedrčke... in ostalo, kar bodo moški pripravili
pozd....
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
