Danes sladko zelje z makaroni, po želji še kranjska klobasa.
msegov
Pečen riž z zelenjavo
Danes sladko zelje z makaroni, po želji še kranjska klobasa.
msegovdanes: piščančji čevapi, polnozrnata žemljica s semeni, solata
mali kuharSobota: tenstan krompir, nedelja ćevapčići na žaru, danes enako ( kot v soboto ) pa še kaj zravn:
Pri meni same težave s fotografijami: ne sprejme mi fotografij prek čitalca kartic ( to je prej lepo funkcioniralo, ne štamplja mi datuma na fotografijah ( *ebeš ti tako dokumentarno fotografijo brez datuma ), tudi mi shrani fotografije nekam, komaj sem jih našel. Kaj pa čem, tako mi je tudi treba ker se hvalim!
![]()
Ne sekiraj se, Ežoj, važno, da oliva lepo stoji!
Pri nas danes:
- kosilo1 (u ranu zoru): bučna krem juhica, pečen piščančji file z žajbljem in rožmarinom (na putrčku, jasno), kupljena solata in domač počen paradajz
, grozdje, jabolka, orehi, sir
- kosilo2 (nekje opoldne): krompir v koščkih z mnogo putrčka in petršilja, solata, fajn kisla, z veliko česna
- kosilo3 (se še smodi): fajn zapečeni kremenatlci (zaradi čveka zažgani in rešeni z mlekom), filane bučke z ajdovo kašo itd...ob bučkah pečen krompir, proti koncu polit s slano vročo vodo, fajn hrusta (zaenkrat)..
Posladek:
- "Dost mam tega kuhanja za danes, grem ven!!!!"
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
P.s.: "Pa ko nazaj pridem, da je vse speglan!"
MygraceKremna juha iz buče Hokaido zame in Gobovo-piščančja juha za mesojedi del družine.
Spekla sem tudi odlične kokosove piškotke po receptu ledenke_.
VesnuskaDanes: svinjski zrezki z lečo, mlinci, mešana solata, mentolov sladoled
breskvaDanes: stročji fižol in krompir z ocvirki in kislo smetano.
rosiekosilo za jutri se kuha......
golaž in polenta(zame tunina omaka s polento)
paradižnik v solati
palačinke s čokolado in smetano
lp
ledenka_Danes jajčevci polnjeni s polnozrnatim kuskusom in zelenjavo, radič v solati.
Ninja24Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.
| Kaj jutri za kosilo? | johana |
| malo za hec | johana |
| MOJ vrt | rimljanka |
| Kaj danes za zajtrk | johana |
| Ločevanje živil 90. dni - 5. del | dočka |

Pečen riž z zelenjavo

Slana pita (Salty pie)