četrtek- makaron flajš, solata s česnom, petek- morska pica, danes- goveja juhica, dunajci-svinjski, pire krompir, rdeča pesa, jutri pa sarma.
Vsem kuharicam želim srečno novo leto!
in lepo silvestrovanje
katti
Kaj jutri za kosilo?
Kaj bo cela Slovenija jedla sarme - tudi pri nas - SREČNO in USPEŠNO Novo leto
VČASIH JE DOVOLJ, DA SE TI ZA SREČO IZPOLNI ENA SAMA ŽELJA - NAJ SE VAM





VERONIKA
Hojla!
Če so pa tako dobre, pa še Dolenska tradicija je to da jemo prvrga januarja sarmo. Torej tudi pri nas.
LP
Ažo-koh
Sarma, kot povsod drugod!
Za vso žlahto!
LP, Stanka
Danes:ajdovi žganci,včeraj:mesni fondue Srečno novo leto!
Sporočilo je spremenil(a) Barbek dne 01. jan 2006 13:28:54
nedelja:" ostanek" silvestrske večerje
ponedeljek: sarme, pire krompir (tole bi morali jest že v nedeljo, pa je bilo treba "ostanke" pospraviti)
Julija
danas: juhica s rezancima, kuhana junetina s hrenom, odojak, francuska salata, pečena paprika, sarma, kolači i gibanice
sutra: pileća juha s knedlima od jetrice, španska pita (iz baze), jogurt
Lidija...
danes: burek, solata
srečno novo leto vsem forumovcem...


cukrček
Danes: porova juha. Joj, kako se prileže malo posta
Lp, maji
utorak: pileća juha, kuhana piletina, špinat, francuska salata, odojak
srijeda: poriluk i pohana piletina
Lidija...
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
