Kaj jutri za kosilo?

tema je zalepljena

NEDELJA:       

Kurja juhica (od včeraj); pečena sv. rebrca, stročji fižol s korenčkom; zelena solata; bučnica:

Pozdravček!

Pri nas danes goveja juha, zabeljen stročji fižol, pire, pečene piščančje krače, solata iz zelja in radiča,

 

fižol preklar smo letos jedli prvič, nikakor ni hotel prej kaj nareedit, no je pa zdaj toliko boljši 

tabu

Danes piščančji sticky fingersi in krompirjeva solata,

včeraj pohani malancani, pire krompir in paradižnikova solata,

jutri pa rižotka z jurčki.

Lp

ursiii

Danes čorba od melancan:

ežoj

danes kruhova rolada, piščančji fileji z gobicami v smetanovi omakci, zelena solata, za sladico pa ledene kocke in 

angie :)

zelenjavna kremna juhica (prevladovala špinača, krompir, korenček, čebula česen, paradajz, dve žlici instant gobove juhe= super), pišč. batki v omakici, kruhovi knedli (z veliko petršilja, s čebulco, dvemi žličkami maščobe od včerajšnje peke kozlička, ...), mešana solata (rdeča pesa, paradajz, kumare)

pecivo na suho iz jabolk beličnikov in skute

 

Ninja, dobro poznam pogled s tvoje fotke

 

majaos

Uh, že dolgo se nisem oglasila tukaj. Pa sem med tem časom tudi kaj skuhala.

V času trgatev pa je včeraj nastalo tole:

piščančja obara z jetrnimi knedlci, pita zmečkanka

pražen krompir, prebranec, pečene rebrce in pečen piščanec, mešana solata, potica

Balenka

Danes: žrebičkovi zrezki v omaki, sirovi cmoki, kitajsko zelje v solati s fižolom in rukolo, malinine rezine, 

breskva

Danes paradižnikova juha, pečen zajček, pražen krompir, zelje v solati in pa pohan piščanec za tiste, ki ne jedo zajčka. Popoldne pa buhtelnji z domačo slivovo mermelado in  marmorni kolač za prijatelje, ki so prišli pomagat rezat kitajsko zelje.

regica

Juha, meso v omaki, riž s porom, kuhana koruza, pečene marele, solata. Popoldan pa za sladico apple crumble.

mojezlato http://kosilazavsakdan.blogspot.com/

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecjohana
MOJ vrtrimljanka
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti