Kaj jutri za kosilo?

tema je zalepljena

Kurja juha s testeninami

Pečena piščančja bedra s karijem

Krompir na čebuli v ekonom loncu

Solata iz kumar in paradižnika

alexa*

včeraj naročena pica s pršutom

danes mesni polpeti in krompirjeva solata s kumarami

Zelje in žganci

JNAK

Ves teden smo jedli zelenjavo - ratatoulle na sto in en način. Po svojstvenih receptih sem porabila pretežni del od toče obtolčene zelenjave z vrta, nekaj pa sem jo pospravila v skrinjo.

Pri nas je danes bilo: pečen puranov zrezek v drobnjakovi omaki, poleg pa še popečeni jajčevci in svaljki z zeleno solato.

Jutri paradižnikova omaka s popečeno svinjino, polnozrnati peresniki ter cvetačna solata.

mamka

Vceraj pa po morsko, ce ze uzivava na taki klimi....se je splacalo prevozit tistih 500km do dol za takole povabilo; skoljke na rdece,orada in brancin v soli,blitva s krompirjem in za sladicko sveze narabutane fige,za neprestopnike pa piskotki z belo cokolado (no glede na to,da so bili presvercani cez dve meji  niso cisto brez greha)

Ninja24

V soboto so bile koruzne tortilije z različnimi nadevi (izpod kuhalnice malih mojstrov) in paradižnikova solata, včeraj goveja juha z zdrobovimi žličniki, meso in zelenjava z žara, pečen krompir, grška solata, paradižnikova solata in kumarična solata, za sladico pa cake pops, ki so jih izdelale male ročice.

Vsesladkosneda (slastnakuhinja.blogspot.si)

                   Danes:    polnjene paprike,   pire 

                                domača endivija s 

                                breskve,   sladoled

"Prijazne besede so lahko kratke in preproste, njihov odmev pa je neskončen"(Mati Terezija)

Danes pri nas:

goveja juha s fritati in drobnjakom

Špageti z ratatuj, fino pekočo, omako

rdeča pesa v solati (če se že vlaga.......)

rimljanka

Danes od vseh idej je pizza iz pizzerije. Zame pa seveda še solata. 

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

Po dvodnevnem potepanju po bazenih smo se danes do sitega najedli v kitajski restavraciji :)

Se je pa danes začel teden čajank in s prijateljico sva si privoščili prav posebne kolačke za ta dan (http://samomama.com/2017/08/14/kolacki-s-kokosovi).

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrimljanka
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti