Kaj jutri za kosilo?

tema je zalepljena

jasna  

član od: 29.9.2001

sporočila: 9

24. okt 2002 14:43

Danes: pečene postrvi v lastnem soku (v foliji), pečen krompir, zelena solata Za sladico pa kakšen košček čokolade ()... Jasna jasna kolaric

dalsi  

član od: 18.9.2002

sporočila: 339

24. okt 2002 22:17

Jutri: Goveji zrezki s sirom v čebulni in česnovi omaki, zdrobovi cmoki, zeljnata solata Marjana

Fani  

član od: 18.7.2002

sporočila: 371

25. okt 2002 13:37

Tjanca, kako pa delaš pečen riž? To ni rižota in ni dušen riž, ali ne?

Zdenka  

član od: 10.10.2001

sporočila: 19

30. okt 2002 8:20

Rižota s črnimi trobentami, solata Zdenka

Dusano  

član od: 29.9.2001

sporočila: 322

1. nov 2002 0:18

Dunajski zrezek, v koščkih krompir zabeljen z ocvirki, solata- radič, sladica: francoski rogljić. Dule

Fani  

član od: 18.7.2002

sporočila: 371

4. nov 2002 7:09

Goveja juha, lazanja s paradižnikovo-čebulno omako, radič Pečen piščanec, pečen krompir, solata Dunajski zrezek, sladka repa v omaki, krompirjevi ocvrtki, radič

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

4. nov 2002 7:34

že nekaj časa spremljam to rubriko, ampak jaz bi si želela, da bi tu dobila recept, kako se jedi pripravijo. Za marsikatero stvar, ki jo napišete ne vem kje iskati recept. predlagam, da pišemo recepte oz. omenimo, da se recept nahaja na forumu z navedbo točnega naslova recepta ( če se komu da, pa tudi bljižnica). In še moj prispevek za brezmesno, hitro pripravljeno kosilo: Kitajsko zelje s krompirjem: glavico kitajskega zelja zrežemo in damo v skledo, Skuhamo krompir (jaz ga olupim, zežeme na male kose in kuham v pari ali pa v mikrovalovki z malo vode).Ko je kuhan, ga stresem na zelje in zmečkam. Dodam olje, kis in sol. Krompirja mora biti kar veliko. Za sladico : Jabolčna čežana s smetano: jabolka skuham z malo vode, dodam cimet, zmiksam in okrasim s smetano. Kaj menite ostali?

mc maya  

član od: 28.11.2001

sporočila: 474

6. nov 2002 9:35

tortica, če jaz prav razumem smisel tele rubrike na forumu, je bistvo v tem, da poveš kaj si ali boš imel za kosilo tisti ali kak drugi dan in tako daš ideje ljudem, ki nimajo pojma, kaj naj tisti dan skuhajo. Tako da vsak pove nekaj svojega in običajno ne gre za kombinacije receptov s kulslo, ampak bolj za kake domače zadevščine. Torej pogosto ni mogoče navesti kje se nahaja recept, ker ta prebiva v naših glavah ali kakih babičinih zapiskih. Če se pa komu kaka jed fino sliši, pa lahko vpraša avtorja za recept in vedno dobi odgovor. Meni ta rubrika pogosto pomaga pri ideji kaj naj skuham - pogosto me spomni na jedi, ki jih sicer radi jemo, pa smo jih kar malo pozabili. lp, maja

KRALJ  

član od: 22.10.2001

sporočila: 123

6. nov 2002 11:23

Se strinjam z Majo. Sicer pa danes: naravni zrezek, dušen koromač s krompirjem, motovilec z jajci Kaja

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4877

6. nov 2002 11:46

Res ta rubrika je namenjena samo idejam, ne receptom. Recepti so v bazi, kuharicah itd... Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti