Črna gora budva

Vančorka  

član od: 24.7.2011

sporočila: 11

28. jul 2011 9:55

Multivitamin,

 

hvala za tvoj prispevek. Mi (štirje) smo pripravljeni se vozit in hkrati uživat v pogledu in ne samo da odbrzimo dol, tako da na splošno se veselim in vem da bo dobro, ker si bomo lepo nardil ;-)

 

lepo poletje še naprej,

 

 

Vančorka

janko1  

član od: 3.11.2010

sporočila: 468

28. jul 2011 22:37

Hvala multi tudi od mene. Sem šele sedaj opazil, pa si napisal že v torek. Zadnje čase imam veliko dela in sem zelo malo tu gori. Kakorkoli, letos ne grem v Črno goro, imam rezervirano na Šolti, drugo leto pa verjetno. Malo bom še na netu pobrskal, namreč, rad grem v kakšen majhen kraj, kjer  je mir. Ne maram gužve in hrupa. Pred nekaj leti sem bil na otočku z imenom Prvič, to je pri Šibeniku. Milina. Nekaj domačinov, turistov malo in pa; otok je brez cest in posledično brez avtomobilov. Edino en Pasquali je vsako jutro iz trajekta odpeljal robo v trgovinico. To je bil ves hrup in dogodek tistega dneva. Nekaj podobnega mogoče, bi  si rad našel tudi na črnogorski obali. Bomo videli. Do naslednje sezone se lahko še marsikaj zgodi. LP. Janko.

Lisa  

član od: 13.1.2005

sporočila: 1812

29. jul 2011 10:10

Janko, če hočeš kaj takega, poglej v Boko Kotorsko. Tam najdeš luštne majhne kraje, brez galame, v bližini so lepi kraji za obiskat kadar se ti ne da ležati na plaži... Budva, Petrovac, Igalo, slovenska plaža ipd so pa v sezoni bolj za divje žurerje. Meni je recimo všeč kraj Dobrota, malo pred Kotorom - lepo morje, zelenje, uh kar šla bi!

Lisa

tanjaj  

član od: 15.6.2007

sporočila: 918

29. jul 2011 21:21

Tudi midva sva bila 4 leta nazaj v ČG in sva se imela super. Tako kot pravi multi, sva šla tudi midva. Našla sva sobo, cena je bila 8€/dan. Jedla sva zunaj, ker se ni splačalo kuhat. Za 14 dni sva zapravila 800€ za pot in hrano in priboljške. Bila sva pa v Sutomoru. Ogledala sva si vso obalo in bila zelo zadovoljna.

tanjaj

Lisa  

član od: 13.1.2005

sporočila: 1812

29. jul 2011 21:40

No, sobe za 8 evrov ne bi priporočala vsakemu. Črna gora vendarle ni tako poceni destinacija. Cene v trgovinah so skoraj enake kot pri nas, le storitve so zaradi slabše plačanih delavcev cenejše. Cenejši je tudi fast food, če si pa zaželiš kaj več, pa prav poceni tudi ni.  

Lisa

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti