Črna gora budva

postrv  

član od: 27.7.2007

sporočila: 64

31. jul 2007 9:22

Letovala v hotelu Nikšić- Sutomore. Obup!! Mož je imel drisko in je bruhal,prav tako polovica gostov v hotelu. Plaža prenatrpana, ležalnik poleg ležalnika. Veliko domačinov se hodi kopat iz Podgorice v Sutomore, zato je gužva neznosna. Hrana zelo poceni. V hotelu Nikšič hrana enolična, popoldanskih prigrizkov ni bilo. ( Relax - all inklusive) Hotel leži ob prometni poti, tako da ni bilo miru. Družinam z majhnimi otroki odsvetujem. Pozivam tudi tiste, ki ste letovali v hotelu Nikšić, da posredujete svoje vtise in mnenje!!! postrv Sporočilo je spremenil(a) postrv dne 31. jul 2007 09:39:46

Mijan  

član od: 30.12.2006

sporočila: 554

31. jul 2007 10:58

Ima še kdo tako slabo izkušnjo z hotelom Nikšić v Sutomoru, kot Postrv? Moja starša sta namreč vplačala aranžma čez 2 vikenda in ne bi jima privoščila kakšne driske in bruhanja na počitnicah. Imata vplačan tudi odpovedni riziko, zato če je res tako slabo bi raje odpovedala ta aranžma in šla kam drugam. Mijan

tabina  

član od: 15.2.2005

sporočila: 474

31. jul 2007 12:59

Mijan, ja, jaz sem zvedela še za 1 družino- letovali so od v času od 22.7. se mi zdi; vrnili so se predčasno. Razlog- bakterijska okužba. tabina

chappy  

član od: 3.7.2007

sporočila: 554

31. jul 2007 15:20

Tabina Če ne prečkaš NEUMA BIH potni list ni potreben.Mi smo šli z letalom,ker sem si za 30 let izpolnila željo,saj sem se želela peljat z letalom.Mož in veliko drugih je šlo z osebno pa ni bilo nič problemov.Ne vem pa kako je če prečkaš Neum.Vprašaj na kakšni agenciji.Sicer pa je V ČG iti v lastni režiji ,brez agencije in si najdeš dol sobo,saj so cene nizke in te pride ceneje.Nam je letos glede na izkušnje pošteno žal.Tamala je tudi očitno nekaj fasala,saj je za nazaj bruhala in imela drisko. Stanje se je umirilo po parih dneh. Želimo vam lep dopust chappy

postrv  

član od: 27.7.2007

sporočila: 64

31. jul 2007 15:55

Ponovno se oglašam. Prej sem opisala svoje letovanje v Nikšiću le na kratko. sedaj pa za vse tiste, ki jih to zanima malce bolj obširno. Z možem sva letovala v tem hotelu ( Črna gora - Sutomore) od 22. do 30.junija.Dopust sva vplačala pri agenciji Relax. Paket je zajemal avtobusni prevoz ter all inklusive. Hotel Nikšić je po pripovedovanju domačinov star več kot 40 let. Verjetno je bil to v časih nekdanje juge zelo dober hotel, danes pa... Podoben je stolpnici. Stoji ob glavni cesti, ki pelje iz Budve proti Baru in naprej proti Ulcinju. Agencija nam je obljubila klimatizirane skupne prostore ( jedilnica, bar ), vendar tega ni bilo. Lahko si predstavljate, kako smo se "kuhali" pri obrokih. Posebno poglavje je bila predstavnica Relaxa v hotelu. Človek je imel občutek, kot , da se na vse požvižga - gostje so ji povedali o svojih težavah, ona je vse lepo mirno poslušala, reagirala pa ni nič. Najbolj smešno pa je bilo, ko si hotel gledati televizijski program. Letos so v sobe dali majne TV sprejemnike. Bili so na "konzoli", ki pa je bila pritrjena na steno poševno. Ampak iznajdljivi ljudje v hotelu so TV sprejemnik povezali na polico kar s trakom. Podobno je bilo lepo zavitemu paketu. Velikokrat smo se morali tuširati z mrzlo vodo, ker tople pač ni bilo. V nekaterih kopalnicah ni bilo sušilcev za lase. V najini sobi ni gorela glavna luč, na nočnih omaricah ni bilo nočnih lučk. Šele po treh dneh bivanja jo je hišnih slovesno in ponosno prinesel. ( samo na eno nočno omarico). Vrata na balkon se niso zapirala, zATO SVA LAHKO CELO NOČ POSLUŠALA PROMET S CESTE. nA BALKONU STA BILA DVA PLASTIČNA STOLA, ZA MIZO JIM JE OČITNO ZMANJKALO DENARJA. Nekajkrat sem ostala tudi v dvigalu- dotrajano in še enkrat dotrajano. Posebno poglavje je bila hrana. Od solat smo jedli samo kumarice, zelje na dva načina in rdečo peso in paradižnik. Ko so gostje zahtevali zeleno solato so jim pojasnili, da konec junija tam pač ne raste več solata. Na željo smo končno dobili sladoled. Opazila sem, da so za večerjo večkrat hrano, ki je ostala od kosila , pogreli in premešali. O kakšnih predjedeh se jim še sanjalo ni. Pijača je sicer bila dosegljiva, vendar je večkrat zmanjkalo piva ali pa je bilo toplo. Plaža je lepa, vendar premalo prostora za vse ljudi. Vsak hotel, bife ima točno označen svoj kos plaže. Tam so potem senčniki in ležalniki tako tesno skupaj, da se skoraj ne moreš premikati. Moram pa povedati, da je bila hrana zelo poceni, pa tudi pijača ni bila ravno draga. Kepica sladoleda je bila 30 centov ( dober sladoled).Ljudje pa zelo prijazni!!!Pokrajina lepa.( pojdite na Lovčen, peljite se z vlakom v Podgorico, obiščite Ulcinj,... ) Okolica hotela zanemarjena. V našem terminu je veliko ljudi zbolelo- driska, bruhanje, želodčne težave.Ko smo to povedali predstavnici Relaxa, ni NIČ REAGIRALA. Zadnji dan smo sklenili, da bo vsak posamezno napisal agenciji Relax svojo pritožbo. Iz Relaxa so sicer že odgovorili, da zadevo preiskujejo, vendar več od tega se še ni premaknilo. Zato iz srca odsvetujem ta hotel. Upam, da bo komu pomagalo, ko se bo odločal za počitnice. postrv

chappy  

član od: 3.7.2007

sporočila: 554

31. jul 2007 18:19

ALENKA Če ne smatraš kot delanje reklame me zanima s katero agencijo ste šli in ali ste leteli do Tivata. Mi smo pristali na Čilipih in potem še tri ure do Budve,sićer je do tja dve uri a je bla ena nogometna tekma in je bla full gužva chappy

tatam  

član od: 30.10.2005

sporočila: 179

31. jul 2007 21:32

Mi smo bli v Budvi lani,z otrokoma starima 5 in 6 let,prek Relaxa-z avtobusom! Bili smo v Slovenski plaži.Kar se hotela tiče res ni ena a,ampak saj za taki denar kaj takega niti ne moreš pričakovat.Mi nismo posebaj občutljivi na to,saj v sobah tak samo spimo.So pa ble čiste,dovolj tople vode,TV,klima...Saj pravim,pri nas za taki denar kaj takega ne dobiš! Hrana je bla okusno pripravljena,res se je ponavljalo,ampak si pač vsak dan vzel kaj drugega.Malidva sta kar izbirčna,pa smo bli vedno siti. Kar se ljudi tiče pa moram rečt,da so izredno prijazni.Meni osebno je bil to najlepši dopust.Škoda da se letos nismo mogli vrnit,se bomo pa ob prvi priliki!!! tatam

Vančorka  

član od: 24.7.2011

sporočila: 11

24. jul 2011 10:44

 

Pozdravljeni,

 

letos sma se s fantom in njegovimi starimi starši odločili letovati v Črni Gori. Gledam in berem te vaše komentarje in me kr malo skrbi kako bo dol. Vem pa tudi, da smo si zelo različni in da ima vsak svoje merila glede določenih stvari. Verjamem vam glede teh okužb - marija ka pa delajo dol to? Nobene inšpekcije? Pa ko je bilo že tolko pritžb? Norija..

 

No vglavnem, mi gremo v hotel Nikšič, Sutomore in upam na ugoden razplet. Zelo važna mi je čistoča hotela, hrana samo tolko da bo za jest. Najvažneje je čisto morje, toplo, zaradi katerega grem tud dol in seveda da spoznam balkan ter njihovo kulturo, znamenitosti ipd.

 

Gremo pa z avtom, le kdo se bo cjazil z avtobusom dol in zafural en dan zaradi vožnje

 

Lep pozdrav vsem,

 

Vančorka

 

 

Vančorka

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

24. jul 2011 11:31

Vančorka, med ostalim, je napisal/a:

 

 ...............................................................

..............................................................

 

Gremo pa z avtom, le kdo se bo cjazil z avtobusom dol in zafural en dan zaradi vožnje

 

Lep pozdrav vsem,

 

Vančorka

 

 

 Vančorka

Vančorka, čisto nova: dobrodošla na kulinariko

Tole ti je nekam nelogično: če greš z avtobusom, vozijo drugi ( načeloma ) spočiti vozniki, ti pa sam uživaš v vožnji. Če pa greš z avtom, ne vem če lahko prideš kaj prej kot z avtobusom, da o naporu dolge vožnje niti ne govorim, če hočeš užovat v potovanju, traja vsekakor dalj kot z avtobusom.

A ste se novinke to nekaj zmenile, da brskate po naftalinu in ven privlečete štiri leta stare teme ( ali vas to deževje kaj posebej navdihuje ).

ežoj

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti