Pralno-sušilni stroj candy cmd 166

rdecapesa  

član od: 3.11.2006

sporočila: 181

tema odprta - 3. jul 2007 21:03 | ogledi: 2.077 | odgovori: 2

Pozdravljeni!

Moj 10 let star pralno-sušilni stroj PHILCO počasi jemlje slovo. Ta vikend se mu je čisto zmešal programator, saj je voda neprestano dotekala in odtekala. Bo treba misliti na novega, čeprav sem bila s sedanjim zelo zadovoljna, saj je v vsej delovni dobi bil le enkrat na kratkem remontu.

Na naših spletnih straneh sem našla nadomestilo zanj in sicer CANDY CMD 166, ki ima vse tiste karakteristike, ki me zanimajo: energijski razred A, mala poraba elektrike in vode itd.

Zanima me, dragi forumovci, če ima kdo od vas ta tip stroja in kako je z njim zadovoljen.

Lep večer,

rdecapesa

martinas  

član od: 26.7.2002

sporočila: 23

4. jul 2007 8:03

Kupili smo ga pred 1 mesecem in smo zelo zadovoljni z njim. Lep dan vsem, Martina martinas

*Etka  

član od: 19.2.2004

sporočila: 744

4. jul 2007 10:23

Imamo Candy. Star je približno pol leta in z njim nisem zadovoljna. Poleg tega, da je preglasen, je že začel nekaj protestirati, tako da bo potreben serviser.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti