Ja, kvas v vodi......čeprav to ni ravno poceni. Se pa pri nas tako porabi ves kvas, ki ni več uporaben za testo. pa sirotka, ki ostane, če delamo skuto tudi.
Surfinije
Pevič slišim za kvas,pa je to za vse rože,ali.....
lp gogaKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
