Krk- apartma

alexis  

član od: 30.5.2006

sporočila: 884

tema odprta - 28. jun 2007 10:11 | ogledi: 12.015 | odgovori: 14

Zaradi pomanjkanja časa sva se odločila, da bi/bova šla na morje le za kakšen dan. Ravno zato me zanima ali poznate iz prve roke koga, kjer bi lahko najela apartma za kakšne tri dni na otoku Krku. Zaželjeno je, da bi bil čim bližje morja in plaže. Ponudbe vem, da je veliko, ampak sem tak bolj "na zihr" tip človeka, tako da pot "za nosom" odpade. Aja, še termin: od 4-17. avgusta. Morda pa kdo od članov oddaja kakšen apartma?

Hvala za kakršno koli pomoč.

alexis

alexis  

član od: 30.5.2006

sporočila: 884

28. jun 2007 11:19

Da dam temo spet malo na vrh. alexis

titta  

član od: 28.9.2006

sporočila: 1056

28. jun 2007 11:31

Jaz odhajam naslednjo soboto v Baško na otoku Krku. Grem prvič tja, apartma sem pa dobila preko agencije Šilo turist iz tega kraja, saj je v hiši, kjer bomo bivali, tudi ta agencija.

Imajo tudi spletno stran - siloturist.hr

tudi sama imam raje ziher zadeve in ta agencija je v redu, našli so mi jo v turistični  agenciji Cavallo travel iz Maribora .

titta

kroki  

član od: 22.10.2003

sporočila: 508

28. jun 2007 11:58

Titta, veliko sreče, bila ta vikend, na odklopu brez otrok, bilo ful dobro, a gužva, imaš polno štantov, raznih restavracij, drugih malih kulinaričnih kioskov, tako, da veliko drobiža seboj, promenada je dolga, lokalov morje......voda topla in čista,.......

alexis  

član od: 30.5.2006

sporočila: 884

28. jun 2007 12:02

Titta hvala za link. Sem našla kar nekaj apartmajev, ki so zelo blizu morja, kar mi je zelo všeč. Sicer sem pa gledala Šilo. Hvala še enkrat. alexis

titta  

član od: 28.9.2006

sporočila: 1056

28. jun 2007 12:18

oooo, super, kroki, z mojo malo Ano sva divjakinji in neumorni, ati bo pa že drobiž tovoril za nama.....ha ha titta

kroki  

član od: 22.10.2003

sporočila: 508

28. jun 2007 12:55

Sence v Baški ni, plaža je kot ribja konzerva, zjutraj si namestite, ko se zbudite, eno-dve ali več brisači na plažo, kakšen večji kamen na njo in nazaj med rjuhe ali na zajtrk, do 9h se plaža praktično zabaše. Plaža je lepa, vsak večer pobirajo večje smeti. Imaš tudi vlakec, ki pelje iz enega konca na drug konec Baške, za otroke je zastonj, odrasle se plača, a je vedno gužva, pa odmikat se mu je treba, čez dan ima vlak odmor. Imaš več lokalov : npr. Saloon od pošte gor, dobiš eno kratko šilce da lažje počakaš, hrana dobra imajo tudi pizze, Forza v centru nad razgledno točko, super solate in ribja juha, Captains imajo tudi fajn hrano je pri luki, majo pa nekje na sredini promenade ribji fast food, dobiš tako kot na LJ. tržnicah ocvrte girice, kalamarde in sardine, pomfri in to na poti ali za provizorične mize poješ, na novo je Kebab, prodajajo že kuhano koruzo, bolj proti Zrčam imaš Pacico ali Langoš, stane 7 kun, jaz vedno jem s sirom, maš pa še druge namaze ali pa brez vsega, zraven pečejo palačinke, pekarn je kar nekaj....... Baška je super, sploh za tiste, ki imajo radi gužvo in dogajanje, v začetku avgusta (ponavadi) imajo ribiško noč in ognjemet pa še zastonj vožnja po zalivu sem ter tja. 15. avgusta pa pelje vlakec do bljižne cerkve, (isti kot na promenade) v sosednjem kraju, Izleti so na Mesec, razgledno točko, nekakšna npr. Šmarna.....pol lahko najameš taxi boat in greš v Vele luko, Malo Luko, Prvič .....na kopanje, ali peš v Staro Baško (več kot 3 ure hoda), peš do Buncaluke (fkk kamp) Ponujajo pa tudi kar nekaj dnevnih izletov na bljižne otoke z ladjami...cena 35 eur po osebi, mislim, da je vključeno kosilo na Rabu... A ja ena nam osebna dobra zadeva, zjutraj peš na trajekt na Rab, tam naravnost po cesti padete na Rajsko plažo, nekaj sence pri kampu je, je cca. 20 minut peš (po spominu), pa potem proti večeru nazaj........pri nas se je sin ful zabaval, nazajgrede je celo šufiral trajekt.......

titta  

član od: 28.9.2006

sporočila: 1056

28. jun 2007 14:20

Hvala. v 14 dneh bom že nekako z organizacijo in vsemi lokali....he he; nekaj me le še zanima. Vidim, da si iz Ljubljane. Po kateri poti ga mahnete? 3 možnosti imam: (iz Maribora namreč) ali grem preko Ptuja na Macelj itd., ali pa grem do Ljubljane in čez Kočevje ali pa na desno in tam čez (Buzet). Kočevje je bolj ovinkasto, kajne? Macelj pa mi glih ne diši, ker je sobota in ubitačna gužva..... titta

kroki  

član od: 22.10.2003

sporočila: 508

28. jun 2007 14:24

Titta, mojga sorodniki, ki so iz MS, grejo na Varaždin na avtocesto in pičimiki do Baške, padeš, ko si v Varaždinu imaš 3 ure in cca. 300 km.......tam tam, jaz sem imela podobno ruto

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8698

28. jun 2007 14:30

Titta, res je, imaš nekaj možnosti: MB - LJ - Postojna - Pivka - Il.Bistrica - Rupa - Reka - most na Krk... MB - LJ - Kočevje - Brod na Kupi - Delnice - most na Krk MB - Macelj - ZG - Karlovac - Delnice - most na Krk Vse tri relacije so mešane - avtocesta / magistralka. Meni najbolj leži in se skoraj vedno odločimo za LJ - Kočevje - Brod na Kupi..., čeprav na Ilirsko / Rupa ni slaba pot, še posebej sedaj, ko je že od mejnega prehoda avtocesta. Pozdravček!

titta  

član od: 28.9.2006

sporočila: 1056

28. jun 2007 15:28

oj, res je kar nekaj možnosti. ne vem še za ziher, javim pa vsekakor, ko se vrnem nazaj. hvala vam zaenkrat. In lep dopust vsem, ki še niste bili in še boste tam, kjer vam bo počitek najbolj koristil! titta

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti