Lidl

janinamo  

član od: 18.8.2007

sporočila: 42

21. sep 2007 9:38

Men se pa zdi, da ima Lidl tako zelo umetne stvari. Sodeč po zlo dolgih rokih trajanja, sploh jogurti in mlečni izdelki, pa tudi ostale stvari. Edino sadje je zakon, velika izbira in dobra kvaliteta. No, sicer pa dandanes itak vse kar kupimo je umetno oziroma vsebuje škodljive dodatke. Jaz pa poskušam živeti čimbolj zdravo in zaužiti čimveč bio hrane ( pa mi glih ne uspeva najbolj ). Čeprav mi je pa vsaka trgovina po svoje všeč, vsaka zase je nekaj posebnega. Želim vam lep, s soncem obsijan dan. janina***

kalcicl  

član od: 10.7.2005

sporočila: 435

21. sep 2007 10:08

Jaz pri živilih kot so naprimer mlečni izdelki,meso in mesni izdelki še vedno prisegam na slovenske proizvode(stvar navade pač ali pa prepričanja da so boljši-čeprav ni nujno).Kupujem pa v Lidlu tablete za pomivalni stroj,pralni prah in sem s temi proizvodi zelo zadovolna. kalcicl Sporočilo je spremenil(a) kalcicl dne 21. sep 2007 10:57:54

menci  

član od: 26.2.2006

sporočila: 84

21. sep 2007 10:22

Jaz sem bila nad sadjem v lidlu razočarana. Nektarine so bile trde, ne kisle ne sladke, skratka brez okusa. Prav tako so slabega okusa jabolka in hruške. Sadje in zelenjavo bom definitivno kupovala drugje. lp menci

KARMINA  

član od: 17.11.2003

sporočila: 755

21. sep 2007 10:34

Meni pa se zdi, da so od začetka imeli v Lidlu zelo kvalitetno zelenjavo. Zelo rada sem hodila po redkvice, bučke, korenje.... Sedaj sem se po dveh mesecih spet odpravila tja in je bila zelenjava katastrofalna, mehke redkvice, obtolčene bučke, nagniti paradižni... Sem dobila občutek, da so nas na začetku privabljali s kvaliteteto, sedaj pa..... LP K Karmina

zvezdica55  

član od: 8.8.2006

sporočila: 555

21. sep 2007 14:34

Mi stalno v LIDLU kupujemo: razvaljano listno testo (ga imam stalno v hladilniku), toaste, moko, tonik, feta sir (v tisti veliki škatli), sol, čežano v kozarcih (sin je nor nanjo, tako, da je ne morem kar naprej doma kuhat). Včasih zelenjavo in sadje, meso ali kakšne druge stvari. Akcijskih izdelkov ponavadi več nimajo, ker takoj poidejo, tako, da ne računamo nanje. Včasih se pa kaj najde. zvezdica55

Pesnica  

član od: 11.1.2006

sporočila: 259

24. sep 2007 21:43

Jaz sem do sedaj hodila k najboljšemu sosedu (čeprav je daleč najdražji) v glavnem zaradi slovenskih izdelkov. Potem sem pa prejšnji teden izvedela, da naše mlekarne uvažajo mleko!!! Kaj pa je potem sploh še slovenski izdelek? Lidl, Hofer in Spar, prihajam! Pesnica

pucca  

član od: 24.9.2007

sporočila: 36

24. sep 2007 22:25

Sama sem v Lidlu najbolj navdušena nad sirčki (topljenim sirom) - zelo okusni in se lepo mažejo, za razliko od slovenskih. pohvalila bi mlečne izdelke nasploh, pa tudi delikateso. razočarana sem bila samo nad tabletami za pomivalni stroj. pucca

gordi  

član od: 27.12.2005

sporočila: 24

24. sep 2007 22:44

Mi kupujemo povsod malo,se splača malo pogledati,po vseh trgovinah je kaj dobro,kar pa se tiče tablet za pomivalni stroj so zanič,najraje vzamem calgonit tablete,sedaj je v sparu akcija45+30 za deset evrov,če dobro preračunate punce,to je za tri mesece pranje posode in teh deset evrov razdelite na tri mesece ali se vam splača varčevati pri tabletih,MISLIM DA NEEE in takih akcij je vedno več,dobro razmislite,pa brez zamere! Lep pozdrav gordi

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

24. sep 2007 23:14

Gordi, ne vem, meni pa Hoferjeve ali Lidlove kar dobro operejo! Vzamem pa tiste 5 v 1, ne ravno naaajcenejše, še vedno pa poceni. Atina

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

25. sep 2007 7:21

Jaz sem v šparu kupila v spbptp tablete za pomivalni stroj 100 kom +25, za ceno 13€. Je bila neka promocija v našem mestu.

Drugače pa v našem Lidlu zelo rada kupujem zelenavo in sadje. Do sedaj je bilo vedno zelo kvalitetno, sveže in poceni, proti ostalim trgovinam. Rada kupim tudi delikatesne izdelke, izbira je res velika. Pa jogurte, sadne v 750 ml flaški. Tudi feta sir v slanici v velikem pikslu je zelo dober, je pa turški proizvod. Pol pa še olje, margarino, ajvarje, pa čokolade, kekse in sladolede. Se mi zdi, da je roba dobra, cena pa zmerna.Do sedaj še nisem bila razočarana. Tudi sveče bedrce sem enkrat kupila, ko sem slučajno naletela na akcijo. Pa so bile skoraj za pol cene od špara in zelo sveže, ko sem jih odprla. Prav nič niso smrdele in niso bile spolzke. Pa kakšno pašteto, doručak, ribjo konzervo....in še kaj bi se našlo.

Skratka, Lidl poznam še iz Nemčije, tako da se znajdem in mi ni tuj. Kupujem pa tudi v šparu in hoferju, včasih pa še v evrospinu, kamor me pač zanese trenutna pot. Imam pa to srečo, da so vse te trgovine v našem mestu na kupu, največja razdalja je med njimi kakih 500m. Ne obiščem pa v enem dnevu vseh trgovin. Ko grem, zavijem pač v eno, odvisno kaj rabim, in tam nakupim še ostalo, kar rabim. Najmanj pa kupujem pri dobrem sosedu, je malo dalje in dražji, pa premala izbira sveže zelenjave, tako da me tam poredko vidijo.

Kyara

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti