Lidl

kriznana  

član od: 14.10.2006

sporočila: 602

29. dec 2009 14:13

Od določenega mesa ,sadje ,zelenjavo,jogurte,kruh. V glavnem se splača iti pogledat bolj pozno.Seveda ,če ga imaš blizu.Pred prazniki sem si naredila kar lepo zalogo sadja in zelenjave pa tudi nekaj mesa se je našlo v vozičku.Ker jim rok poteče recimo 27 in je ta dan bila ravno nedelja so kar dosti mesa znižali.Doma ga pa lepo predevam v vrečke in ga dam zmrzniz.Meso tako počaka kar nekaj časa. pa tudi sadje in zelenjava ti nekaj dni lahko stoji v hladilniku pa bo še vedno užitna. Se splača določene artikle spremljati datumsko.Da pa jih opaziš maš ponavadi na njih nalepko 30%-. Sicer pa je moj mož glede mesa tudi nasproten,pravi,da ni tako dobro.Ampak zdaj mu sploh ne povem od kod je, pa je vse dobro. kriznana

terakota  

član od: 19.9.2009

sporočila: 469

29. dec 2009 14:23

kriznana je napisal/a:
Od določenega mesa ,sadje ,zelenjavo,jogurte,kruh. V glavnem se splača iti pogledat bolj pozno.Seveda ,če ga imaš blizu.Pred prazniki sem si naredila kar lepo zalogo sadja in zelenjave pa tudi nekaj mesa se je našlo v vozičku.Ker jim rok poteče recimo 27 in je ta dan bila ravno nedelja so kar dosti mesa znižali.Doma ga pa lepo predevam v vrečke in ga dam zmrzniz.Meso tako počaka kar nekaj časa. pa tudi sadje in zelenjava ti nekaj dni lahko stoji v hladilniku pa bo še vedno užitna. Se splača določene artikle spremljati datumsko.Da pa jih opaziš maš ponavadi na njih nalepko 30%-.
O, hvala za to informacijo, nisem vedela, očitno še nisem bila tako pozno v lidlu-to je potem dobro uro pred zaprtjem, kajne? In tudi jaz večkrat vzamem kaj kar je pred rokom, tako sem si pred prazniki napravila lepo zalogo skute, ki sem jo plačala po polovični ceni in dala zamrznit-super, da se da še kje vsaj malo prišparat!
kriznana je napisal/a:
Sicer pa je moj mož glede mesa tudi nasproten,pravi,da ni tako dobro.Ampak zdaj mu sploh ne povem od kod je, pa je vse dobro. kriznana
Ha, ja te so najboljše. Moj je enostavno alergičen na kurkumo in sojo-vse kar je sojinega pravzaprav, samo da izve, da je kje žlica sojine moke vmešana pa ni več lačen terakota Sporočilo je spremenil(a) terakota dne 29.dec 2009 14:23

rdkapica  

član od: 31.7.2006

sporočila: 1566

2. mar 2011 11:13

Nadaljujem v tej temi:

vem, da je mako saten zelo različen po kvaliteti in zato me zanima, ker bodo imeli od jutri naprej v Lidlu v prodaji napenjalne rjuhe iz mako satena:

Ali ima kdo izkušnje ali informacije o tem mako satenu? Ali je kvaliteten?

Ali ima kdo te rjuhe iz Lidla?

 

rdkapica

sinicka  

član od: 2.6.2010

sporočila: 304

14. dec 2011 8:53

Sedaj sem na pravem mestu, da napišem, kaj sem ugotovila, saj se tiče LIdla!

  Že leto in pol uporabljam Niveo Soft. Pred dnevi me je zanimalo, kako je kaj s to kremo in sem preko Stiftung Warentest(nemška potrošniška organizacija, katera na podlagi državnega naročila in spodbujana z davčnimi sredstvi, z ugotavljanjem blaga in storitve preiskuje različen ponudnike in jih med seboj primerja)

Našla zelo zanimive rezultate.

Torej začnimo z omenjeno kremo.

Nivea Soft Creme ocena 2.1 - Dobro

Na moje veliko presenečenje je bila testirana tudi Lidlova krema.  

Uvrščena je bila najvišje mesto, njena ocena 1.4 - Zelo dobro

 

 

sinička

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8707

14. dec 2011 9:26

Koga reklamiraš - Lidl ali Cien kremo?         

 

Pozdravček!

sinicka  

član od: 2.6.2010

sporočila: 304

14. dec 2011 9:40

Kaj ne vidiš, da oboje??? Ne jezi se, očitno je, da tudi tu ne boš razumela, kakor tudi pri drugi temi nisi! Je previsoko za tebe, da sprejmeš druga mnenja???

sinička

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5048

14. dec 2011 9:59

OK, smao ne razumem kako da je ocena 2.1 nižja kot ocena 1.4 ? Narobe svet ali pa manjka podatek o kriteriju ocenjevanja ?

hedonist

sinicka  

član od: 2.6.2010

sporočila: 304

14. dec 2011 10:25

Kriterij ocenjevanja pa je tak :

0,5–1,5: zelo dobro

1,6–2,5: dobro

2,6–3,5: zadovoljivo

3,6–4,5: ustrezno

4,6–5,5: nezadovoljivo

Rada imam stvari, katere so dobre (in če jih še kdo testira, je še toliko bolje) in poceni, da ne nosim denar znamkam, katere mnogokrat nimajo dovolj velike kvalitete glede na zahtevano ceno.

 

  http://www.testberichte.de/testsieger/level3_gesichtspfl

 

sinička

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti