V Lidlu sem kupila tuno v lastnem soku. Podobna je ... ničemur. Pojedel jo je sosednji muc.
šnorca

Palačinke z gobami in ajdovo kašo
Morda tuna v lastnem soku res ni dobra, je še nisem kupila, tuna v olivnem olju pa je čudovita in ugodna.
NanaKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
| Kaj jutri za kosilo? | johana |
| MOJ vrt | Trixi |
| malo za hec | johana |
| Kaj danes za zajtrk | johana |
| Ločevanje živil 90. dni - 5. del | dočka |

Palačinke z gobami in ajdovo kašo

Špageti z brokolijem in prepraženimi drobtinami z inčuni