Pridi, bova preverili...sem ravno v soboto videla, da lepo barvo dobivajo :), ampak te rastejo na kranjski strani :)
Ognjič 

Ržen sendvič s kajžarsko klobaso
Ja, lani dalj kot do Crersa in Lošinja nismo prišli, tako da smo o tistem hladnem zlatorogu na dugem otoku res samo sanjali...
Mi je pzdah vendy dala mislit glede plvbe do Visa....ker naš čolniček bo potem kar na obalo zabrisalo, mi pa tako optimistično načrtujemo pot...Ampak dokler jaz vidim kopno, me ni strah...
Mamamia
mamamia
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
| Kaj jutri za kosilo? | johana |
| MOJ vrt | Trixi |
| malo za hec | johana |
| Kaj danes za zajtrk | johana |
| Ločevanje živil 90. dni - 5. del | dočka |

Ržen sendvič s kajžarsko klobaso

Domača vroča čokolada s smetano