Čvek na primorskem

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

26. maj 2007 21:31

Evo, jaz sem že doma. Rada bi se zahvalila Anamariji za gostoljubje in presenečenje. Vesela sem, da sem vas spoznala, hvala za lep dan. Lep pozdrav matilda

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

26. maj 2007 21:51

jaaaaaaa, Ognjič in sprobali tudi... matilda

kača  

član od: 11.1.2004

sporočila: 829

26. maj 2007 22:07

Kot pravi Matilda, tudi probali smo marsikaj od tega! Ob tej priloki bi se rada tudi jaz zahvalila vsem prisotnim za prijetno druženje, posebej pa še Anamariji za prijetno presenečenje, ki nam ga je pripravila s pokušino domačig dobrot.

Midva z Matjažem sva si šla po druženju še malo pogledat vinogradniški okoliš Primorske, pa  Zima in verjetno Bojan tudi. Smo malo vozili "cross country"! Med prijetnim druženjem v kantini pri Anamariji se je namreč pri Strunjanu zgodila huda nesreča. zato smo se proti Portorožu, Piranu in Strunjanu vozili po nam neznanih poteh.

Sva se z Zimo potem srečali še v Portorožu, pa je tudi pritrdila, da je bilo druženje res kratko, pa zato tem bolj prijetno. Sva pa ugotovili, da smo bili na čveku svi, samo  Primorci (razen častne izjeme Anamrije) ne. Saj smo naredili tudi nekaj slikic, na katere pa bo potrebno počakari še nekaj dni.

Žal je lahko vsem vam, ki niste prišli!

Ja, očitno smo celinci na Primorsko prinesli nekaj dežja, saj sem sedajle iz Portoroža do Lucije tekla med debelimi deževnimi kapljami! Zdaj si bom pa tudi jaz, kot Lisička, privoščila še eno mrzlo pivo.

LP

kača

zima  

član od: 16.1.2004

sporočila: 574

27. maj 2007 9:28

Meni internet do zdajle spet ni delal, tako da se oglašam malce kasneje. Prisrčna hvala vsem prisotnim za tako prijetno družbo, o Anamariji pa ni več kaj dodati, njeno gostoljubje je . Včerajšnje srečanje je bilo tako nabito s pozitivno energijo, da je prav škoda za vse, ki se ga niste mogli udeležiti. Lep dan vsem in upam, da bomo kaj kmalu lahko ponovili "vajo" še na kakem drugem koncu Slovenije. ZIMA

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

27. maj 2007 13:49

Matilda, sej mi je bilo že včeraj žal, pa kaj naj zdaj , je že mimo vse skupaj. Ampak naslednjič pa pridem, pa tud če prekle padajo Ognjič

buča  

član od: 29.7.2006

sporočila: 1561

27. maj 2007 14:40

Tole čudovito Anamarijo pa tudi jaz rada spoznala . Čisto zares buča Sporočilo je spremenil(a) buča dne 27. maj 2007 14:41:34

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

27. maj 2007 14:42

buča - Fish piknik obvezno!!!

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

27. maj 2007 15:58

buča je napisal/a:
Tole čudovito Anamarijo pa tudi jaz rada spoznala . Čisto zares buča Sporočilo je spremenil(a) buča dne 27. maj 2007 14:41:34
Sploh nisem čudovita, se delam Najlažje je biti čudovit s čudovitimi. Anamarija

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti