Mercator točke

janja512  

član od: 9.2.2003

sporočila: 282

21. avg 2007 10:20

MI smo kupili tale likalnik. Moram reči, da se nam še kar v redu obnese. Nič ni narobe z njim, je lahek, paro tudi fajn piha. Moti me to, ker moraš stalno na gumb za paro pritiskat (ga ne moreš kar držat). Naj še to povem, preden me bo kdo napadel, da smo prej imeli tak velik likalnik s kotličkom in likalno desko, ki srka odvečno paro (ne kaka poceni zadeva!), pa smo ga zaradi pomanjkanja prostora zamenjali. Ta je ok, vendar proti prejšnjemu se res lahko skrije. Ja, sem se pač razvadila. Če pa ste vajene takih klasičnih likalnikov, je pa ok. Aja, pa zdi se mi, da vode full porabi (odvisno s koliko pare likaš). Sem zadnjič za en stroj perila porabila malodane 1 liter destilirane vode. No ja, še dobro, da jo prideluje klima in je ni potrebno kupovat

ninky  

član od: 19.1.2005

sporočila: 127

21. avg 2007 10:25

doma ima mami tudi likalnik s parno postajo, ki je res vreden svojga dnarja. sploh, ko gre za likanje srajc. problem je le, da zavzame precej prostora in ga v majhnem stanovanju težko pospraviš v kakšno omaro, kjer mora že tako biti vse zloženo do centimetra natančno. a se ta bosch obnese tudi, ko gre za likanje srajc? tedensko me namreč čaka likanje vsaj petih moških srajc, pa še kakšne svoje :( ninky

simonasovre  

član od: 8.8.2002

sporočila: 101

28. avg 2007 9:15

janja512, in ostale; še vedno se nisem odločila ali ga kupim, zato prosim za nasvet, kako lepo - dobro zlikate moške srajce, pa tudi debelejše izdelke ( hlače - jeans). Ne želim kupiti mačka v žaklju, ker tega izdelka pač ne moreš preizkusiti in poslati nazaj, kot je to običajno v kataloški prodaji. Hvala za odgovor, Simona

ninky  

član od: 19.1.2005

sporočila: 127

29. avg 2007 9:23

jaz sem likalnik kupila in tudi sprobala na srajcah in je zelo vredu. mislim, da nakupa ne bom obžalovala. ninky

andreja č.  

član od: 3.4.2006

sporočila: 587

29. avg 2007 11:19

A katera rabi kaj nalepk? andreja č.

m.schafe  

član od: 3.5.2006

sporočila: 254

29. avg 2007 11:35

še jaz jih podelim. m.schafe m.schafe

Noel  

član od: 12.3.2004

sporočila: 268

29. avg 2007 11:37

Punce, a ste zadovoljne z brisačami, ki ste jih kupile z nalepkicami? Noel

mojcapt  

član od: 9.5.2007

sporočila: 72

29. avg 2007 12:34

Jaz sem z brisačami zadovoljna. Pri novih brisačah je pomembno, da jim pri prvih treh pranjih ne dodaš mehčalca, ker z njim zamašiš pore za vpojnost zato potem ne vpijajo vlage. lp mojca

simonasovre  

član od: 8.8.2002

sporočila: 101

6. sep 2007 19:29

48 nalepk oddam, če jih še katera rabi. Simona

mimoza5  

član od: 14.5.2007

sporočila: 74

7. sep 2007 13:16

hvala za nasvet za brisače. Likalnik pa mora biti kar precej vredu, glede na karakteristike in ceno, za katero ga dobite z nalepkami. Brez nalepk pa se mi zdi malo drag. Jaz ga ne potrebujem - še ne, dokler se ta stari ne pokvari. Imam pa tudi tisti likalnik na kotliček. Ženske, to je dušo dalo, vam povem. Brisače samo zložiš in spustiš malo pare na njih, pa so zlikane, če jih katera lika. Erugače pa je tak likalnik super za likanje ali bolje rečeno ravnanje plaščev, ker gubice poravnaš kar na obešalniku, pa za hlače, krila, za moške suknjiče in hlače. Likalnik je res super. Ga imam že 12 let, ko se je dobil samo še v "Frišopih", pa mi niti malo ni žal. Res da potrebuje več prostora, ampak se ga splača imet, sploh, če veliko likate npd. moških srajc in oblek. mimoza5

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Venturini
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti