Posoda elo ali fisler

karmyy  

član od: 15.4.2007

sporočila: 17

tema odprta - 16. maj 2007 13:28 | ogledi: 6.682 | odgovori: 2

Zanima me kakšna je razlika v kvaliteti med posodo Elo in Fisler. Vem, da je Fislerjeva dražja. Če ima kdo kakšen nasvet, bi bila zelo vesela. Hvala.

karmyy

nana1  

član od: 3.2.2007

sporočila: 202

16. maj 2007 14:25

Jaz imam kar nekaj Fislerjeve posode in moram rečt, da sem zadovoljna ( Elo ne poznam).Imam fislerjev ekonom lonec star že več kot 20 let pa dela čisto vredu le tesnilo sem enkrat zamenjala. Všeč mi je, ker lahko posodo počasi dokupuješ in ni v kakih dragih kompletih kot amc. Moj najljubši komad je velika teflonska ponev premera 30 cm s stekleno pokrovko. Ta gre z mano vsepovsod (morje, hribi...).Iz moje strani ti jo priporočam. PA DOBRO PAPANJE nana1

karmyy  

član od: 15.4.2007

sporočila: 17

16. maj 2007 22:33

Hvala za odgovor.Kupila sem 5-delni set Fislerjeve posode serije Korfu za 348E s steklenimi pokrovkami za. Posodo kupiš enkrat.Upam, da bo vsaj za 10 let.Za lonec na pritisk pa se še nisem odločila,ker v njem še nisem kuhala.A lahko še kaj izvem o tem? Kako in kaj? Zdaj pa še počakam, da mi mizar konča s kuhinjo. Zanima me še, če so ročaji pri kuhanju vroči? To pa je posoda Elo;http://www.aliansa.si/default.asp?id=473 LP karmyy Sporočilo je spremenil(a) karmyy dne 16. maj 2007 22:38:14 Sporočilo je spremenil(a) karmyy dne 16. maj 2007 22:57:45

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti