Kura 309

BIANCA  

član od: 18.1.2007

sporočila: 46

tema odprta - 11. maj 2007 21:08 | ogledi: 3.178 | odgovori: 12

Vem, da smo bolj "okrogle" že kar malo sitne z obupnim iskanjem čudežne formule za lepo postavo, toda vseeno sprašujem: ali je že katera poskusila s "kuro 309", ki obljublja hujšanje 9 kg v 15 dneh? Dne 8.5.2007 je v prilogi časopisov BONBON na drugi strani opis kure. Lepo prosim za mnenje!

ena mš  

član od: 18.11.2006

sporočila: 1184

11. maj 2007 21:10

Škoda, da nisi kure navedla, ker je ne poznam. ham-njam

plopsa  

član od: 28.11.2006

sporočila: 441

12. maj 2007 9:34

kakšna kura je to?, jaz tudi iščem iščem pa ne najdem,...... plopsa

titta  

član od: 28.9.2006

sporočila: 1056

12. maj 2007 12:00

A je to tisto za z vodo zmešat in piti vsak dan 1 l? titta

Lunca 15  

član od: 7.6.2004

sporočila: 99

12. maj 2007 12:03

9 kg v 15-ih dneh ne shujšaš, tudi če nič ne ješ...; ne padat na take naslove Lunca 15

juicy  

član od: 21.4.2007

sporočila: 48

12. maj 2007 12:19

Zaradi črevesnih bolezeni sem imela nekajkrat post, desetdnevni, in vsakič izgubila 6-7 kg, torej je najbrž možno -9 kg v 15 dneh, vendar ob postu, z zdravniškim nadzorom, drugače bi rekla, da ni pametno. juicy

Lunca 15  

član od: 7.6.2004

sporočila: 99

12. maj 2007 14:27

Na post v času bolezni nisem pomislila; v tem primeru je res najbrž možno; ampak za zdravega človeka pa se mi zdi bolj pametno, da način življenja malo spremeni; ne samo zaradi videza, tudi zaradi boljšega počutja. Lunca 15 Sporočilo je spremenil(a) Lunca 15 dne 12. maj 2007 14:28:21

senka  

član od: 19.11.2005

sporočila: 343

12. maj 2007 19:58

malo poglej na forum,je že povedano marsi kaj na račun tega in onega.....poznam veliko mojih prijatljic ,sodelovk in celo moja najprijateljica hujšajo kot nore ampak pri nobeni ni užgalo tak kot bi moralo.Potem je jeza, obup,izgovori in kar je naj bolj -po vsaki kuri kila dve več...Rada moraš imeti sebe --svoje kile,strije,gube,rešilni pas ,drugač postaneš vaba reklame tablet,magicpasov,...Kupi kolo,kakšno novo cunjo,kot pravim sebe moraš imeti za naj!!!!ma lepo se imejte in veliko se smejte... senka

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

12. maj 2007 23:17

Čudežne formule ni,takole hitro hujšanje pa tako ali tako ni zdravo. Najboljše je hujšanje,pri katerem izgubiš pol kile na teden,kar bi v v petnajstih dneh zneslo eno kilo,no dobr malo čez. Počasi in pa sigurno,kajti hitro igubljeno še hitreje pridobljeno(kar velja samo za kile). Bianca,torej ne išči čudežne formule,ampak se raje navadi na zdravo prehranjevanje,ki ga kombiniraš z gibanjem. Senka,ti kar mej rada svoje kile z vso pripadajočo opremo. Saj sem jih jaz tudi,dokler mi niso začele noge odpovedovat,pa pri srcu štihat,pa težko je blo dihat. Kako se naj ma človek pol rad,če ima probleme samo zato,ker preveč žžžžžrrrrrrrrrreeeeeeeeeee!!!!!!! Naj vsak dan bo s soncem obsijan

BIANCA  

član od: 18.1.2007

sporočila: 46

15. maj 2007 12:12

Senka, hvala za lepe besede, toda tako težko se je naenkrat sprejeti drugačno...Pri vsakem otroku (4) sem pridobila kar nekaj kg. Od zadnjega otroka je že kar nekaj časa, pa sem še vedno grozna. Ne maram se, izogibam se ogledal, tudi karakterno se mi zdi, da sem bolj zadrta. Vsak dan, znova in znova. Najhuje je, ker se zavedam, da bi morala sama kaj storiti, pa nimam volje, večni zgovori na zdravje...

BIANCA  

član od: 18.1.2007

sporočila: 46

15. maj 2007 12:33

Še vedno mi ta kura ne da miru, zato bom kar iz časopisa prepisala. Citiram: "Obstajajo trije vzroki, ki so odgovorni za prekomerno težo: prvi faktor je neuravnovešen metabolizem ali naša starost. Drugi faktor je stres, problemi in slabše spanje.Študije so pokazale, da je zdrav spanec glavni dejavnik za pravilno delovanje metabolizma. Kura 309 deluje na tej ravni in uravnava nivo serotonina. Tretji faktor je dieta. Ko se redimo, se kaznujemo. Ko jemo manj, pridemo v vrtinec. Naše telo, vemo, je opremljeno s spominom (ki sega v naš izvor). Če telesu nekaj zavrnete, si bo ustvarilo zaloge za vašo nadaljnjo dieto. Vaš organizem se boji, da mu bo nekaj manjkalo in edini način, kako lahko odgovori je, da si ustvari zaloge v obliki maščob. Zadostuje, da v treh dneh zaužijete tri vrečke te recepture, ki je bogata s triptofanom. Dve kapsuli, bogati z minerali, na dan pospešujejo obtok triptofana in njegovo pronicanje v organizem. Kot smo že navedli , treba se je samo malo obvladati in ne jesti mesa, rib, jajc, sira in soje. Potem je kura 309 učinkovita. Po treh dneh kure 309 je vaš organizem na novo programiran. Hujšanje bo potekalo samodejno, čeprav boste jedli vse. Klinično so ugotovili in znanstvene raziskave to dokazujejo, da v dvanajstih dneh po opravljeni kuri shujšate za devet kilogramov, čeprav boste jedli vse, kar si želite." BIANCA

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Venturini
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti