Z možem bi rada en vikend šla na morje z motorjem in bi rada nekje postavila šotor in prespala.Pa me zanima kje bi to šlo,Primorke prosim za pomoč.Samo da naju ne bodo preganjali.

Pasta iz ingverja in česna
Z možem bi rada en vikend šla na morje z motorjem in bi rada nekje postavila šotor in prespala.Pa me zanima kje bi to šlo,Primorke prosim za pomoč.Samo da naju ne bodo preganjali.
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
| Kaj jutri za kosilo? | johana |
| MOJ vrt | Trixi |
| malo za hec | johana |
| Kaj danes za zajtrk | johana |
| Ločevanje živil 90. dni - 5. del | dočka |

Pasta iz ingverja in česna

Jugoslovenka