Avtokampi na polotoku pelješcu

ami  

član od: 17.1.2006

sporočila: 132

tema odprta - 19. apr 2007 13:35 | ogledi: 3.088 | odgovori: 4

Ali mogoče kdo pozna kakšen dober avtokamp na polotoku Pelješcu (iz lastnih izkušenj)

ami

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

19. apr 2007 14:18

Bili s klapo večkrat v avtokampu Perna blizu Orebića, še takrat, ko je bil v lasti vojske, zdaj pa je menda v privatnih rokah. Pripomb nismo imeli nobenih - bi jih prej lahko imeli oni nad nami - je pa resnično ta kos Jadrana raj za surfarje - naša primorska klapa je na višku štela 64 ljudi. Mi smo bili zadovoljni, pa Korčula je blizu, lahko odsurfaš do tam, no, ostalim je na voljo tudi ladjica. Ne vem, mi smo imeli s sabo vse možne rekvizite, surfe (probala enkrat in videla vse zvezde), kolesa, rolerje, tipi pa še padala. Dopust, ki ga nikoli ne bom pozabila. Loni Makaroni

piščanec  

član od: 15.1.2006

sporočila: 284

19. apr 2007 14:41

http://www.nevio-camping.com/ V kampu sem bila lani, ko je bilo zelo vroče in nismo mogli mimo dejstva, da je malo sence. Drugače je kamp relativno nov, kopalnica lepa. Cel kamp se nahaja na bregu, zato kamorkoli greš, greš vedno po hribu dol ali gor. Šotori se nahajajo najvišje (do plaže je 5 min po relativno strmem hribu). Plaža je lepa, kamenčkasta. Trgovina je v bližini. LP, piščanec

TanjaR  

član od: 7.7.2004

sporočila: 63

19. apr 2007 15:59

Sva stalna gosta v Anthony Boy campigu. Tam se počutiva kot doma. http://www.antony-boy.com TanjaR

Pesnica  

član od: 11.1.2006

sporočila: 259

19. apr 2007 21:35

Jaz sicer ne kampiram, smo pa imeli predlani najet apartma čisto zraven kampa Perna.(Mimogrede, letos gremo spet tja). Meni se zdi kraj prečudovit, plaža je lepa, kakšne hude strmine nisem opazila, res pa je, da smo se po kampu samo zvečer sprehajali in zjutraj nakupovali. Pesnica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti