Kapsule natur slim

anamarija40  

član od: 11.4.2007

sporočila: 9

11. maj 2007 10:34

Zdravo punce. Vašo dieto sem prvič prebrala pred kakim mesecem. Takoj sem kupila škatlo tablet in jo sedaj redno jemljem. Sicer tudi hujšam (po dieti), vendar sem skupaj s tabletami v 5 tednih shujšala 17 kg. Pravzaprav sem nad njimi navdušena, ne glede na to kaj si ljudje o njih mislijo. Meni (pa očitno ne samo meni) pomagajo in zelo sem vam hvaležna za ta začetni nasvet. Že po pravilu pa mora biti kakšen težak ki vsakega zadovoljnega do konca povozi. Torej punce, držite se! anamarija40

fakin712  

član od: 29.3.2005

sporočila: 2682

11. maj 2007 11:30

Anamarija40 katero dieto pa imaš poleg teh tablet? Hvala za odgovor in lep dan želim! LP! fakin712

bios  

član od: 3.3.2006

sporočila: 72

11. maj 2007 11:50

Spoštovane uporabnice! Zanima me, če ima še katera težava s prebavo(zaprtje) in kako si pomagate. To se mi je pojavilo od kar jem te kapsule. bios

neznan uporabnik

11. maj 2007 12:37

Bios, jaz sicer (še) ne jem tablet, ampak za zaprtje vam toplo priporočam mlačen Donat ... meni je do sedaj vedno pomagal. Pa kar precej ga spijte. Meni tudi pomaga kava na tešče. Če pa ne bo šlo, pa kako zeliščno odvajalo, pa bo. In seveda, čimveč tekočine čez dan. Prijazen pozdrav! jancka

darja2  

član od: 29.9.2006

sporočila: 249

11. maj 2007 12:38

Anamarija v 5ih tednih si toliko shujšala, kar ne morem verjet? Kakšno dieto pa imaš, daj nam povej. Tudi jaz jih imam te kapsule namreč in po enem mesecu je že viden manjši šlaufek okoli trebuha. darja2

andrejka  

član od: 1.8.2004

sporočila: 800

11. maj 2007 13:14

Ma jaz sem bom zjokala. Končala sem prvo škatlico tablet in sem vsa napihnjena kot balon, na tehtnico niti ne stopim, ker kar čutim, da sem se zredila. Jedla sem normalno kot prej, res pa je, da sem stalno lačna, odkar jemljem te tablete. No, saj sem enkrat že napisala, da očitno spadam med tiste "srečneže", pri akterih imajo čudećne tablete nasprotni učinek :(((((((((( Jemala jih bom še naprej in srčno upam,da se bo tudi pri meni spremenilo kaj na bolje. Anamarija40, mene tudi zelo zanima, kakšna je tvoja dieta, saj bi rada oklestila samo 5 kg (najbrž pa sem zdaj pridobila najmanj 2).

Strelca  

član od: 20.11.2004

sporočila: 114

11. maj 2007 13:34

joj andrejka da neb slučajno šla na kakšno tehtnico al pa kej tazga, ker boš obsedena ratala s tem pa še nč ne bo šlo dol. saj ti pravim da po eni škatlici ne morš nč pričakovat.. vsaj en mesec jih morš jemat! anamarija.. waw to pa je rezultat! daj povej še za dieto, to vse zanima hehe Strelca

tabina  

član od: 15.2.2005

sporočila: 474

11. maj 2007 13:50

Po 5-tih dneh uporabe nimam (zaenkrat -3x trkam) nikakršnih težav, tudi povečanega apetita ne. V bistvu mi je lažje vztrajat na treh obrokih dnevno, ker takrat pojem tudi tablete. Ker spadam med tiste, ki pozabijo piti, sedaj vsaj po 3 dcl vode popijem hkrati s tabletkami. Ne rečem, da je to SAMO od tablet, ampak meni je dieta veliko bolj hasnila, kot ob vseh dosedanjih prehitro opuščenih poizkusih. Trebuh je vidno upadel. Upam, da mi uspe te tri mesece spraviti skupaj.... Kar se prebave tiče: jaz imam že po naravi težave z zaprtjem. S 3MD se mi je zadeva uredila, vendar sedaj opažam, da je blato resnično bolj suho, čeprav zajtrkujem samo sadje. Zato na tešče ponavadi pojem peščico suhih sliv, pa kakšno kavo brez mleka. Da ne pride do klasičnih zapletov. tabina

anamarija40  

član od: 11.4.2007

sporočila: 9

11. maj 2007 14:02

Poglejte na www.sms.dieta.net (dieta kemičnega razkroja), ja, proti zaprtju pa tudi jaz pijem dnat. Lep vikend in ciao! anamarija40

Strelca  

član od: 20.11.2004

sporočila: 114

11. maj 2007 15:27

aha to je to kar ima anamarija: http://www.smsdieta.si/dieta/dieta-kemicnega-razkroj jst nism do sedaj mela nobenih problemov kar se zaprtja tiče ali pa povečanega apetita.. morm pa še dodat, da tri mesece izvajam tudi oljno terapijo in se po njej počutim super. ampak to je bolj za počutje in to.. Strelca

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti