Slovenski športniki

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

20. mar 2016 18:44

Sicer nisem mzm, pa menda ne bom čist  v temo (kaj se če, vpliv Iztoka Mlakarja) - po primorsko to pomeni "pustmo to na miru - ni treba glih govort o tem" - menda, no. Če sem ga pa polomila s prevodom, me bo pa že kdo popravil .

lp

cervus

katrin11  

član od: 3.1.2010

sporočila: 2342

21. mar 2016 3:39

Elaphus, se strinjam! Govoriti na TV je podobno, kot pisati na spletu. Vedno se bo našel kdo, ki bo v tekstu iskal vejice in pike. Kot, da je to bolj važno, kot dogajanje. Nemogoče je govoriti tako, da je vsem všeč, lahko pa je všeč večini.

Odkar sem peš lezla po "puklu" skakalnice navzgor do odskočne mize, imam veliko večje spoštovanje do vseh, ki kakorkoli sodelujejo. Pa sem že prej za skakalce mislila, da so junaki. 

Katrca11

kozamurnik

sporočila: 2311

21. mar 2016 6:31

Bravo fantje!

Zdravljica ( melodija) mi ni všeč, ampak ob takih trenutkih pa vedno vstanem in ...dobim mravljince.

murnik

leny  

član od: 9.2.2008

sporočila: 335

21. mar 2016 7:22

Bravo Peter, Robi in ostali naši! To je bil res nepozaben vikend za Slovence!

leny

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4526

21. mar 2016 7:34

elaphus, nič nisi v 

Katrca11, a ne, kako z vsakim metrom po puklu navzgor raste spoštovanje do skakalcev

lp

mzm

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

22. mar 2016 14:03

In za neskalalne "norce" je Planica idealen poligon. Na fotografiji je v ospredju Majk Mikoša, za njim pa Simon Alič, pa še kak as bi se našel. 

http://www.craveonline.com/culture/964759-hardest-insane

Drugače pa že celo dopoldne razbijajo na Kongresnem trgu, priprave na sprejem junakov, ki bo ob 17. uri.

 

Loni Makaroni

kozamurnik

sporočila: 2311

22. mar 2016 22:16

Lep sprejem in še enkrat bravo naši športniki... le oba voditelja programa bi pa  morali pod nujno zamenjati.

Tako slabega vodenja že dolgo ne. Moje skromno mnenje; pa najbrž še kdo podobno misli.

 

 

murnik

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12641

3. dec 2016 23:35

   Alpska smučarka Ilka Štuhec je v izvrstni formi in je v Lake Louisu v dveh dneh dosegla dve zaporedni smukaški zmagi v svetovnem pokalu. Slovenska reprezentantka je s startno številko 4 postavila najboljši čas in slavila pred Švicarko Laro Gut in Madžarko Edit Miklos in je vodilna na smukaški lestvici.

"Umetnost življenja je v tem, da se naučimo trpeti in da se učimo smejati."

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

4. dec 2016 8:33

mopsika je napisal/a:

   Alpska smučarka Ilka Štuhec je v izvrstni formi in je v Lake Louisu v dveh dneh dosegla dve zaporedni smukaški zmagi v svetovnem pokalu. Slovenska reprezentantka je s startno številko 4 postavila najboljši čas in slavila pred Švicarko Laro Gut in Madžarko Edit Miklos in je vodilna na smukaški lestvici.

"Umetnost življenja je v tem, da se naučimo trpeti in da se učimo smejati."

 Ja, nori ŠTajerci. Ilka dva krat prva, Kline najprej peti in potem četrti ... 

mamamia

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15152

4. dec 2016 10:43

Res je super Ilka letos, pa Domen tudi izvenserijski. Toliko izvrstnih športnikov imamo 

Danes bomo spet navijali.

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecNikita
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti