
Pisanje prošenj
V delovni knjižici so verodostojni podatki o tvoji izobrazbi in tudi o delovnih izkušnjah. Čeprav se delovna doba lahko razlikuje: med tisto, ki je delavski knjižici in tisti, ki je v edvidenci pokojninskega zavarovanja.
V delovni knjižici je tudi podatek o državljanstvu.
PO mojem mnenju delodajalec naj ne bi iskal drugih potrdil, razen v primeru, da je potrebna kaka posebna usposobljenost, ki se ne vpiše v delavsko knjižico.
Obstaja predlog, da se delavska knjižica ukine. O ravnanju z delavsko knjižico piše v Zakonu o delovnih razmerjih.
F r i n a
Napišemo : Vloga za zaposlitev in ne prošnja. Tudi sicer v opisih redko uporabljamo prošnjo, običajno pa je to zahtevek ali vloga.
Cherry, kdo je delodajalec in kdo delojemalec, so v naši zakonodaji nepravilno uporabljeno.![]()
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.
Izpostavljeno

Forumi (vroče teme)
| Kaj jutri za kosilo? | Dragička |
| MOJ vrt | rimljanka |
| malo za hec | Nikita2 |
| Kaj danes za zajtrk | johana |
| Ločevanje živil 90. dni - 5. del | dočka |
Video recepti

Veganski narezek z nachosi

Hempy polenta

