Poroka - želiva si nasvetov

priv  

član od: 7.11.2006

sporočila: 266

22. mar 2007 12:21

No tudi midva se poročiva letos in sicer maja meseca in bomo imeli ansambel iz Trbovelj, ki igra zelo dobro, vodi program in so primerni za vse generacije. V kolikor vaju zanima mi sporočita na ZS in vama javim, kje bo najina poroka in jih lahko prideta poslušati oz. če bodo kje blizu vas, ker bo naša poroka v Zasavju. Lep pozdrav, Petra. priv

tinca  

član od: 3.9.2001

sporočila: 907

22. mar 2007 13:59

Od moje poroke je sicer že dvajset let, tako, da se s tem že kar nekaj časa ne ukvarjam drugače kot gost, pa še to bi morala že krepko pomisliti, kdaj sem bila nazadnje na poroki. Pišem vama zato, da vaju usmerim na še en forum (upam da me Jernej ne bo okaral, da delam reklamo za druge forume, če pa že, pa ima vedno možnost moj post zbrisati) - na med.over.netu obstaja poseben forum Poroka, kjer je tovrstnih informacij res veliko. Sicer pa bi se pridružila ostalim - hladno topli bife, lahko vino in sladice bodo za poletno poroko kot nalašč, no če bi bilo po moje bi tudi odojka spustila. Pa dobro organizirajta. Vsak dan eno kastrolco smeha vam želi Tinca

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti