Big brother

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

20. mar 2007 18:16

Hočem rečt, da je življenje veliko bolj zabavno, če si dovoliš razne neumnosti in če ti ni treba non stop delati na sebiin na tem, da boš fit, prduktiven, razgledan, pameten in hkrati pomiluješ in se posmehuješ ljudem, ki tega ne počnejo. zna bit tako zabavno med temi navadnimi smrtniki, ko z njimi delaš kozlarije Pa čeprav sva s fantom oba prelaufala maraton, nimama tvja, jeva sadje in zelenjavo vsaj 3-5x na dan, nisva ne predebela ne presuha, se imava rada, ne pijeva ne alkohola ne kave, ne jeva čipsa na kavču, v bistvu sploh nimava kavča... Vseeno pa ne marava obsojat ljudi, ki se pač sproščajo po svoje, predvsem pa vsak kdaj rabi odklop. Zagovarjava zmernost in "vsak po svoje ptiček poje, torej, pusti mojga slavčka peti, kakor sem mu grlo ustvaril!". Torej se ne sekirava, če bova kdaj gledala kako neumno komedijo ali vse dele Losta zapovrstjo namesto kakega pametnega dokumenrca, če bova pri tem zapovrh pojedla celo vrečko čipsa, če bova spala v nedeljo do 11h,... Ker je važno to, da se imava fino skupaj, pa če je to ob eni ali pa drugi stvari in da ni to način življenja, ampak priboljšek sem pa tja - saj sicer itak zgubi pomen, čipsa ne moreš jest vsak dan - bljak! 1x na mesec pa lahko zapaše... Oba rajši gledava "pametne" filme, ampak ne pa zatežene... Meja je pa tanka in zelo subjektivna... Včasih paše čista neumnost, drugič pa si želiš nekaj odnest od filma. Ni treba, da od vsake sekunde življnja nekaj odneseš, ker si potem tako napet, da širiš tako čudno ozračje okoli sebe, da ne dobiš takega feedbacka kot bi ga lahko od sicer super ljudi. Če mi ne verjameš, poglej odzive na svoje pisanje... Veri

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

20. mar 2007 18:19

Veri, lepo    . Po mojem mnenju si zadela bistvo. Cila

Lijana  

član od: 6.12.2002

sporočila: 1603

20. mar 2007 18:27

Se strinjam s Cilo.

Ja, res je Veri, s svojimi "dolgimi" posti, v katerih pišeš s takim navdušenjem, nam res polepšaš dan.

 

LP

Kalipso  

član od: 29.8.2006

sporočila: 199

20. mar 2007 18:57

ojla, zadnje čase opažam, da kadar teče debata izven tem hrane in gospodinjstva ali drugače rečeno kadar teče debata o stvareh, ki se tičejo tega, kaj je komu všeč in kaj ne, se vedno uspete skregat oziroma se vedno obrne debata nekam v negativo. vendelina, sej js se strinjam s tabo in se meni osebno ne da gledat teh resničnostnih šovov. gledala sem prvo oddajo zadjega BB na italiji in prvega BB na sloveniji, bolj ker me je zanimala primerjava in koga bodo naštimali noter. več se mi ne da gledat, se mi zdi waste of time. in meni se zdiš inteligentna oseba, dosti načitana in vse super in prav. ampak res si dostikrat pokroviteljska glede tem, ki se tičejo okusa in načina življenja. ampak - kam bi pa prišli, če bi vsi bli inteligentni in pametni enako in imeli enak okus. zato pa obstaja na enem kanalu BB in na drugem dokumentarec, da so vsi zadovoljni. in prav je da izražaš svoja stališča in mnenje in vedno lahko poveš da se ti zdi to neumno, ampak ti res vedno to narediš na grd način in vedno nekako ti uspe, da tiste, ki so nasprotnega mnenja omalovažuješ, ponižaš, jih imaš za "usmiljenja vredne", "tepčke" in ne vem kaj še. veri je res lepo napisala, probaj pogledat, kdaj z druge strani in ne bodi vedno tako negativna do vseh lp goga sam da se kuha..

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

20. mar 2007 19:04

Veri . Tvoje detece ima super mamico. jade

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

20. mar 2007 19:19

Mene so odnosi med ljudmi in njihova različnost vedno tako presenetili, da si drznem vedno pogledati, da se na svoje oči prepričam, kaj je zadaj. Nič človeškega mi ni tuje. Kako naj sicer delujem v odnosih z ljudmi, ki imajo drugačno gledanje ? Kako naj razpravljam o neki oddaji, čeprav je nisem nikoli videla? Pa še enkrat- ne vidim svojega poslanstva v tem, da bi vzgajala ljudi, več naredim s tem, da jih razumem.

 

Dovolite, da s(m)o nepopolno po svoji volji.

 

Vsi ti resničnosti šovi so narejeni zaradi denarja, denar pa je šesti čut, s katerimi uživamo ostalih pet.  

 

Frina

londonska rezina  

član od: 1.6.2006

sporočila: 312

20. mar 2007 19:45

Šest strani razprav o BB... Tudi to je namen tv-ja. Se pravi, da je vsem zanimivo, s pozitivne ali negativne strani. Tudi jaz podpiram mamico v BB. Najprej smo mi sami in šele nato vsi drugi pa če tudi gre za otroka. Sicer pa tudi očetje so super... londonska rezina

neznan uporabnik

20. mar 2007 20:53

meni je pa osebno Big Brotker kar zanimiv, samo ne grem mi pa v glavo zaradi česa so se ljudje prijavili na to. a zaradi 75,000 Eurov, medijske prepoznavnosti???? Pa zdi se mi da je tole malo preveč kruto da si skos nekje zaprt pa da da nimaš stika z zunanjim svetom, da nimaš ure itd. ne vem. Res ne gre mi v glavo:( lovebeyba

ariella_3  

član od: 3.7.2006

sporočila: 664

20. mar 2007 20:55

sem ga maloprej gledala, pa se mi zdi, da kažejo zelo veliko reklam. Ali nas hočejo morda prepričati, naj si kupimo kartico in jih gledamo po internetu?! Zdi se mi zanimivo, ker traja samo pol ure, ampak te reklame mi pa potem zbijejo voljo, da bi gledala še naprej. ariella

escada  

član od: 21.8.2002

sporočila: 563

20. mar 2007 21:05

ma..na svetu nas je za celo pisano paleto ljudi z različnimi karakterji, željami, hotenji, nagnenji...itd. zakaj bi drug drugega omejevali pri posameznikovem početju in njegovimi željami. Nekomu je všeč BB, drugemu "Esmeralda &CO" tretji uživa v polnočnem klubu...pa spet v informativnih oddajah, športu....vsak različno. A nam že ne solijo dosti pameti drugje?? Escada

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti