Naši najbolj ponesrečeni nakupi

kobra 1  

član od: 15.6.2006

sporočila: 1881

15. mar 2007 18:18

Aparat za ekspreso kavo, sokovnik, ki se je med tem že zelo postaral, od kar pečem naš kruh, je tudi aparat za kruh romal eno nadstropje višje .... Moram v klet, tam bi se še marsikaj našlo.

Nebi pa mgla biti brez hitrega grelca za vodo in multipraktika, kateri se mi je pokvaril in ga zdaj mrzlično iščem a ne najdem nič pametnega ...

Lp,

kobra 1

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

15. mar 2007 18:24

Še ena ,ki je morala pod nujno imeti masažno kad,je tako ropotalo ,da me je mož iz dnevne vrgel,sedaj mi v omari prostor krade.Tista reč iz Neckermana,za kavo kuhat in kapučino delat ,preden sem vse naštimala ,sem imela v đezvi 10 kav skuhanih.Ja ,pa parnik ,enkrat na leto ko skrinjo pucam da mi led stopi....saj druge strojčke rada uporabljam ,najraje imam bošov MUM,ki je non stop v uporabi. lp goga

ena mš  

član od: 18.11.2006

sporočila: 1184

15. mar 2007 18:28

gogad,če jo daš na mehko(par brisač) je bistveno bolje. ham-njam

cufka  

član od: 13.9.2006

sporočila: 18

15. mar 2007 18:35

Draga Balonka, če bi želela dobiti recepte za pripravo sladoleda v strojčku se mi oglasi in ti jih posredujem. Tako boš imela en zgrešen nakup manj! Lep pozdrav Cufka cufka

londonska rezina  

član od: 1.6.2006

sporočila: 312

15. mar 2007 18:57

Ste me spomnile na mojo fritezo nekje v kleti(se mi zdi). Pa multipraktik mi tudi leži nekje zgoraj v omari. Imam mini multip. tako da uporabljam njega. londonska rezina

Sasenka  

član od: 5.9.2005

sporočila: 252

15. mar 2007 19:07

ribaracarakPar dni nazaj sem nabavila parni čistilec in ne vem kaj naj rečem: za čiščenje kopalnice bo verjetno zelo dobrodošel, za čiščenje svetlih fug na kuhinjskih tleh bo tudi fajn, za kaj več pa skoraj ne verjamem (ne vem, kako nekateri čistijo z njim okenska stekla, saj voda dobesedno teče - tu bi bil dobrodošel kakšen namig.)
Ful zanimivo, za mojo mamo je parni čistilnik (poleg boschevega Mumma) najboljši mali gospodinjski aparat ever.

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

15. mar 2007 19:36

Ena mš ,hvala,ampak preden ga odpakiram in narihtam,so noge že popedenane v lavorju. lp goga

plopsa  

član od: 28.11.2006

sporočila: 441

15. mar 2007 19:40

jaj kaj naj rečem jaz pa kar uporabljam vse kar smo nabavili,...sploh parni čistilec in kofeavtomat(na ročko)pa friteza,....u pa kotliček za vodo, ta pa laufa skoraj neprestano,... bi pa nabavila tisti dvojni pekač če se tako reče, ko daš vmes med dve žar plošči meso ali toaste, ampak koliko časa se naj bi tam pekel en kremenatel in če je res brez maščobe? p.s. cila tiste preširoke rezance lahko uporabiš za lazanjo, torteline,njoke,..... plopsa Sporočilo je spremenil(a) plopsa dne 15. mar 2007 19:42:21

magnolija  

član od: 16.4.2006

sporočila: 688

15. mar 2007 20:27

Pred nekaj leti sem se odločila kupiti novo odejo za k fantu, ker namam je bila navadna nekoliko ozka. Ker je postelja široka 140 cm, sem kupila tudi takšno odejo, da bo pač po meri. Ko sem prišla domov, sem jo razgrnila na svojo posteljo (široko 90 cm) in ugotovila, da je navadna oddeja široka 130-140, ker sega nekoliko čez robove. Joj sem bila jezna, za znoret. Trgovina, kjer sem kupila pa je bila 100 km stran Od mašinc pa na podstrešju stojita ftiteza in multipraktik, ki smo ju dobili v dar. magnolija

senka  

član od: 19.11.2005

sporočila: 343

15. mar 2007 20:51

brčalica zakokice,masažna kad za noge masirat-2x probala,testomat,taperverjeve drobnarije recimo za ločit rumenjak ..ampak nekaj me vsen tolaži določene stvari so toliko v prometu da ne vem kaj naj brez ! senka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti