Steklokeramična plošča

vekii  

član od: 22.11.2006

sporočila: 32

13. mar 2007 20:51

vsem hvala za odgovore in tolažbo lp :) vekii

ena mš  

član od: 18.11.2006

sporočila: 1184

13. mar 2007 22:38

Jep! Bom kupla rezervne klince pa pravo čistilo.Ampak papirnate brisače???? Super ideja, ker bombažna mora biti 100% čista. Pa še to mislim, da ne sme met preveč mehčalca. Hvala! ham-njam

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

14. mar 2007 1:19

Tudi čistila niso enako kvalitetna. Meni je od mercatorjeve znamke zanič, ima čuden vonj in se paca. Najbolj sem bila zadovoljna s prvim, ki je bil zraven plošče priložen, ko sem jo kupila, pa sem pozabila ime. Mr. Musculo je tudi OK, skratka ne najcenejše variante. Strgalo se seveda izrabi, lahko pa kupiš celega novega, ker ne vem, če dobiš klince prav za tak model, ki ga imaš doma oz. če vse pašejo v istega. Pa tudi zraven novega je še kaka rezervna. Jaz to kupim v Mercator hipermarketu. Pri meni pa piše v navodilih, da s papirnato brisačo obrišeš in to delam že 5 let. Sem tudi brisala že s servieto, pa ni bilo isto. katka

hotlejdi  

član od: 6.12.2006

sporočila: 32

14. mar 2007 8:32

Uporabljam čistilo mr. Muscolo in se mi zdi v redu, zadnjič pa sem kupila tudi Mercatorjevo in sem tudi zadovoljna z njim. Držala sem se navodil, kjer piše, da ga ne smeš dati preveč, ker se potem paca. Sem pa v Muellerju kupila čistilo Sidol, ki je tudi še kar, vendar ga uporabljam takrat, ko je plošča malo manj umazana. Cena tega je kar ugodna. Seveda vedno prej uporabim strgalo, ki sem ga tudi kupila v Muellerju in potem dokupujem rezervna rezila. Želim vam lep dan. hotlejdi

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti