Kapljice 31

neznan uporabnik

4. mar 2007 21:56

Izdelki od Justa so fenomenalni. Poleg kapljic 31 imam še tea tree kremo, ki je vsestransko uporabna ter kremo materina dušica, ki mislim, da mi je letošnjo zimo kar nekajkrat podzravila grlo. Do sedaj so to firmo vsi pohvalili, mislim, da je mogoče pri posrednikih dobiti tudi katalog izdelkov, sicer pa so na vsakem računu navedeni vsi njihovi izdelki. Brez bojazni jo kupite. Lp zoja1

Anomis  

član od: 4.11.2003

sporočila: 1175

4. mar 2007 22:04

Čao, marmeladka, o Justovi kozmetiki smo že veliko razpravljale na forumu, dostikrat je prišlo tudi do kakih "neprijetnosti" v zvezi z reklamiranjem ipd. Morda malo "polistaš" po starejših temah, če te kaj zanima, da ne bo ponovno nepotrebnega ognja v strehi zaradi razprave. Plopsa, lepo, da so vam bile všeč kapljice v savni. Jaz najprej teh kapljic nisem marala ravno zaradi vonja. Sedaj sem se jih že popolnoma navadila in jih doma uporabljamo dobesedno za vse. Ravno v tem trenutku ližem med s kaplicami, imam laringitis, se mi zdi da je mešanica medu in kapljic še najboljša od vseh možnih tabletk za lajšanje tegob v predelu grla. Meni zelo pomagajo tudi pri težavah s prebavo (zaprtost, zvijanje, vetrovi, tiščanje v želodcu zaradi preveč dobrot...). Pa seveda v izparilnikih, kot dodatek kopelim, vtiranje v sence pri glavobolih.....takšne, vsestranske so - še posebej če je v tebi kaj "tete Pehte". Lep pozdravček, S.

nasha  

član od: 30.12.2006

sporočila: 477

5. mar 2007 11:55

Med in domač jabolčni kis, je tudi odlično zdravilo za laringitis in razne prebavne motnje. Pa še izogneš se nepotrebni kkemiji in dišavam, ki nikakor niso naravne. Sicer pa se vsak odloči sam, kaj mu najbolj odgovarja. Mi pa nikakor ni jasno kako so vsem všeč dišave, ki jih v naravi ne najdeš. nasha

ninky  

član od: 19.1.2005

sporočila: 127

5. mar 2007 12:50

mene pa zanima, ali so te kapljice sploh primerne za to, da jih zaužijemo, ker v spominu imam, da na njih piše, da so le za zunanjo uporabo? ninky

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

5. mar 2007 13:06

Doma imam že kar nekaj časa kapljic 31, tea tree kremo ter kremo iz matrine dušice pa sem že malo pozabila za kaj vse bi se jih dalo uporabiti. Ima kdo kakšen nasvet? LP katjushka

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

5. mar 2007 13:09

Mene pa jezi Just, ker ni navodil na embalaži. Uh... Najdeš kremo, ki je še uporabna, pa pozabiš, za kja jo že imaš??? lidka

ajetam  

član od: 28.6.2004

sporočila: 272

5. mar 2007 13:11

Tudi mene zanima, kje piše, da so kapljice oz. olje 31 za uživanje, saj je na embalaži le navodilo za zunanjo uporabo.

kobra 1  

član od: 15.6.2006

sporočila: 1881

5. mar 2007 13:45

Vsekakor so tudi za uživanje! Nekaj kapljic (3-5) lahko kaneš v čaj, daš na kocko sladdkorja ali skorico kruha, ter podložiš pod jezik, da se počasi steka v grlo.  Lahko jih kaneš tudi v sirup za izkašljavanje.

 

Sirup  iz ozkolistnatega tropotca narediš sama ali ga kupiš in dodaš: nekaj kaplic olja 31 (odvisno od  količine sirupa in kako močno preneseš), propolisa in grenivkinih pečk.

Ne smemo pa s kaplicami pretiravati (tako kot z vsem), ker nam lahko izsuši sluznico.

 

Lp,

 

kobra 1 Sporočilo je spremenil(a) kobra 1 dne 05. mar 2007 13:45:57

Deep  

član od: 17.11.2008

sporočila: 1

17. nov 2008 17:59

Lahko še meni kdo sporoči kakšeno številko za kaplice 31. hvala Deep

marec  

član od: 16.12.2009

sporočila: 208

18. okt 2010 21:26

Koliko pa stanejo justove kapljice31 in teatre krema? Rada bi jih kupila pa ne vem kam naj se obrnem. Hvala za odgovor marec

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti