Cene so v primerjavi z našimi tam-tam, v primerjavi s Pekarno vrhnika na Brnčičevi, pa precej cenejše.
Trgovina je ca. 15 minut ven iz Zagreba. Škoda, da ne pošiljajo v Slovenijo. Jaz sem naročala preko prijateljice, ki živi na Hrvaškem in je zame prevzela paket. Sicer pa bi se kar pasalo enkrat tja odpeljat.
Staša
Dekoriranje tort
Stasafrank, hvala za informacije.
unicorn
UNICORN dobre oblike tort si naredila!!!!!!!
leni1
Tilenboc, sem pogledala ladjo in je KRASNA!!!!!
Čestitke.
unicorn
Jasna krasne torte

reza
ma kaj oblivi, še iz dimnika se kadi ... jao, bejbe, res ste profesionalke, vse po vrsti
jessy6
Bravo, dekleta! Krasne torte in verjamem, da tudi dobre! Jaz nisem specialist za torte, bolj mi leži pecivo in keksi. Vsa pohvala vsem!


Kyara
Punce vse ste take mojstrice, da mi je kar nerodno. Da bi jaz bila vsaj četrt tako dobra.
Super
Metuljcek
Moje so tele:
http://www.cakecentral.com/cake-decorating-photos-by-tor
Veri
Zelo lepe torte, Veri.
unicorn
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
