Na internetu sem že vse mogoče preiskala, bi pa prosila, če imate še same kakšne slikice vaših mojstrovin. Z veseljem bi si jih ogledala.
LP, Petra
*petra*
Na internetu sem že vse mogoče preiskala, bi pa prosila, če imate še same kakšne slikice vaših mojstrovin. Z veseljem bi si jih ogledala.
LP, Petra
*petra*
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.