Danes sem dobila tri nova ZS, pa o nobenem nisem dobila obvestila na e-mail. Pri nastavitvah imam kljukico, tako da res ne vem, kaj je narobe.
Hvala vsem za skrb in pomoč.
poloni

Špageti z omako amatriciana s piščancem (z omako iz kozarca)
Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije
Jernej - Urednik Kulinarične SlovenijeKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
| Kaj jutri za kosilo? | johana |
| MOJ vrt | Trixi |
| malo za hec | johana |
| Kaj danes za zajtrk | johana |
| Ločevanje živil 90. dni - 5. del | dočka |

Špageti z omako amatriciana s piščancem (z omako iz kozarca)

Kakijeva nevesta