Bioresonanca

tema je zaklenjena

aknelab  

član od: 22.11.2006

sporočila: 288

tema odprta - 21. feb 2007 19:18 | ogledi: 4.352 | odgovori: 3

Zanima me, če imate izkušnje z bioresonanco. Ne samo pri zdravljenju alergij, ampak tudi na drugih področjih, predvsem pri bolečinah v hrbtenici in težavah z notranjimi organi (žolč, želodec-prebava ...).

aknelab

Lisa  

član od: 13.1.2005

sporočila: 1812

21. feb 2007 19:34

ravno zaključujem terapijo zaradi alergije - efekt je bil hiter. Zdaj imam seanse za metabolizem in jetra - tu pa težko dam oceno stanja, saj se za razliko alergije rezultat ne "vidi". rekla bi, da je najbolje poskusiti. V začetku se je tudi meni zdelo malo "čire-čare", ampak ko začne učinkovati, gledaš na vse skupaj drugače - še posebej če si prej brez efekta izgubil nekaj mesecev z uradno medicino, ki kljub vsem testiranjem ni našla ničesar. Lisa

lili A.  

član od: 11.4.2006

sporočila: 218

21. feb 2007 19:38

Aknelab hotela sem ti poslati zasebno sporočilo da ne bi zvenelo kot reklama, pa mi ne "rata". Poskusi pri dr. Kajumovu. http://www.iridodiagnostika.com/ Drugače pa bioresonanca ni primerna za zdravljenje hrbtenice in notranjih organov. lili A.

caka  

član od: 6.3.2008

sporočila: 42

17. sep 2010 11:57

Ko sem jaz iskala pred letom dni info o biores. in zdravljenju le te, nisem veliko odgovora dobila, zato bom sporočila mojo izkušnjo. Sin 4-leten dobi po zdravljenju z antibiotikom alergijo. Diagnoza atopični dermatit. Vsi testi na alergijo so negativni, Ige negativen. Verjetno gre za Psevdoalergijo. Hodila sem na 10 terapij v Rogašjo slatino na Bioresonanco. Popolnoma nič ni pomagalo, le lažja sem bila za 900 eurov. Sami se odločite, vendar poznam še 2 primera, ki sta bila pri MUNIHOVI v Novem mestu. Neuspešno. tako dolžna sem bila to sporočit za vse tiste da se lažje odločite. Lp caka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti