Servis - nasvet

VilmaS  

član od: 10.10.2003

sporočila: 1067

19. feb 2007 20:38

Jessy, z galyko sva iz istega kraja in misiva istega serviserja. Znamka nima veze. Možak ima pač pooblaščen servis za tri znamke. Slovi po tem, da je drag kot žafran (ampak drugega pač ni v bližini), danes se mi je pa še dodatno zameril. Ravno zaradi pozitivnih izkušenj z ostalimi servisi sem bila šokirana nad takim odnosom. N.pr. ko sem v banji utopila GSM aparat, so me na servisu vljudno vprašali, do katere vsote ga lahko popravijo brez posveta. Ker je bila zadeva fuč in bi morali menjati kompletna jetra, so me poklicali in razložili situacijo. Popravilo sem odklonila in aparat bi lahko brez stroškov prevzela... Tudi pri servisu šivalnega stroja me je mojster obvestil, da bo drago in vprašal, če bom šla v stroške. Sem pač mislila, da je povsod tako. No, teh 100€ sem že požrla, ko bom kupovala nov stroj, bom izbirala znamko glede na razpoložljive servisne storitve. Urša, mislim, da imajo ob vsakem popravilu fore 45 dni. LP, V.

Lijana  

član od: 6.12.2002

sporočila: 1603

19. feb 2007 20:59

Meni se pa čudno zdi, da stroj odpelje, pri nas se to ni še nikoli zgodilo za nobeno belo tehniko, ampak popravi na licu mesta in se tudi vidi, kaj je zamenjal. Ko ti stroj odpelje, te lahko  po domače povedano n.....e, kolikor ga je volja. Saj, ko napako prijaviš, če je serviser pri stvari v svojem poslu že približno ve, kaj bi lahko bilo.

Ko je meni pomivalec shodil, je puščala  črpalka mi je serviser lepo povedal, da je samo material 100 E in da se 10 let starega stroja ne splača popravljat.  Računal je 10 E za obisk, pa, da je stroj ven potegnil, ga nagnil in pri tem je steklo ven nekaj vode. To smo še sami parkrat ponovili, potem pa zamenjali.

 

LP

 

žabica21  

član od: 23.5.2007

sporočila: 261

23. nov 2009 19:40

Pozdravljeni, Upam da nebo jezna avtorica teme, ampak bom kar tukaj vprašala da ne bom odpirala nove teme. A mogoče kdo ve kje v posavju ali na dolenskem je kakšen servis za gospodinjske aparate. bolj natančno za likalnike??? hvala žabica21

dari  

član od: 21.8.2004

sporočila: 1521

24. nov 2009 9:32

Ja pri nas je bilo nekaj z tiskalnikom in seveda smo ga nesli na servis.Isto kot pri ežoju,tiskalnik ni bil v okvari kriva je bila črna kartuša.Za pregled pa hop 7.000sit takrat.Češ toliko je ura dela.Pa se je mož pobunil,da sigurno niso delali 1 uro in potem so računali samo pol ure. dari

anitram1  

član od: 18.6.2008

sporočila: 609

25. nov 2009 19:32

žabica21, kakšen likalnik pa imaš, da ga bi bilo (še)vredno popravljati, tudi sama sem bila enkrat prav pametna in sem ga dala popravit, in pri prvi uporabi po servisu sem se prav dobro poparila, romal je takoj v smeti, pa čeprav ni bil najcenejši. Da ne govorim o ceni popravila, saj mu je garancija ravno potekla. anitram1

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti