Mene ne bo ker grem v dramo. Žal. Vam pa želim eno goro veselja, klepeta, hrance in rujnega vinčka.
ham-njam

Bučke s sirom
![]()
![]()
JUTRI SE SREČAMO![]()
![]()
![]()
Na 8.strani foruma je Andreja č. pripela priponke in si jih natisnite za srečanje, da se bomo lažje prepoznale. Če katera to ne bo mogla bom nekaj rezervnih prinesla s seboj.![]()
Jaz bi pa želel letos na okenski polici imetei gorenjske nageljne. Če ima mogoče katera izmed vas, ki pridete jutri na srečanje, kakšno sadiko, bi se res priporočal.
LP vsem do jutri.
MatjažKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
| Kaj jutri za kosilo? | johana |
| MOJ vrt | Trixi |
| malo za hec | johana |
| Kaj danes za zajtrk | johana |
| Ločevanje živil 90. dni - 5. del | dočka |

Bučke s sirom

Hempy polenta