Dragi "sveti valentin"

Tamči  

član od: 10.4.2006

sporočila: 203

5. feb 2007 10:42

Se podpišem POPOLNOMA pod mamamiin prvi post!!! Kot da bi ga jaz napisala, draga mamamia. Midva sva enaka: kadarkoli med letom, petek, svetek - spontano, tedaj je itak najlepše. Ta 14.2. pa se mi zdi zgolj praznik trgovcev-bljak!!! Nekako posiljeno se mi zdi, če ta dan dobim rožo... Veste kaj pa me je še najbolj zmotilo?? V Europarku imajo že vse "okrašeno" z izrezljanimi fantki in punčkami, ki se poljubljajo, ob niih pa vse naokrog visijo ANGLEŠKI(!!!) napisi kiss, love. Mislim - halooooooooooooooo???!!! Tamči

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

5. feb 2007 12:22

ah, meni se pa ne zdi nič narobe, če ljudje to praznujejo, saj tudi za 8. marec se še vedno nosijo rože, imamo cvetličarno v bližini in mi gre kar na smeh (ali pa kozlanje), ko pride iz ene fabrike po rože za zaposlene...naj bojo raje celo leto bolj pozorni. Meni je stvar v redu, če je iskrena, ne pa kot ena znanka, ki jo je mož varal in se je potem pohvalila, kako ji je zjutraj nastavil valentina. matilda

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

5. feb 2007 12:23

hehe, tica, glede na to, da si to temo odprla kar 10 dni prej, bi težko verjela, da nič ne pričakuješ hec mora bit Moj ljubi ni preveč za datume, moj rojstni dan je po moje edini, ki ga ve - na kar sem seveda ponosna, hehe:) Sicer ga zezam, da samo zato, ker je njegov najljubši glasbeni izvajalec imel na ta dan koncert in je mel reklamo v sobi obešeno:) Pa pravi,d a ne zato tak da nič ne pričakujem prav na ta dan, kar pa še ne pomeni, da mu ne bom naredila kakega presenečenja (romantično večerjo v dvoje - več nas itak še ni, hehe:) doma, pa eno ful fensi sladico), če mi bo ratalo pa še kako pozornost, odvisno od časa in slabosti... zdi se mi trapasto ločevati, da če na ta dan praznuješ, pomeni, da sicer ne in obratno. po moje se maš lahko na ta dan super in imaš večerjo ob svečkah, pa kak drugi tudi, saj nikjer ne piše, da tisti, ki kako malenkost da/prejme za valentina, se pa obeveže, da za vse ostale dni ne sme dat/prejet ničesar. meni je recimo zadnjič fant prinesel knjigo o sladoledih - kar tako, jaz sem njemu sešila flis jopo, tudi kar tako, oz. ker bi mu prav prišla, ker ne more trenutno puloverjev nosit... Pa to še ne pomeni, da se ne moreva met TUDI za valentinovo fajn, hehe Veri

MALČICA  

član od: 8.6.2006

sporočila: 451

5. feb 2007 13:17

A vam povem en hec. Men pa mož kupi drago rožico že 10. februarja, ker so tistikrat še poceni, potem pa jih cvetličarji podražijo, ponavadi je bilo tako. Da pa mi jo kar takoj, da ne bom pozabila, da me ima še malo rad, med nama so namreč trije otroc in pravi da sploh ne pride na vrsto. Noh ja, hec mora bit. Na izlete v neznano pa še ne greva, so otroci premajhni, v varstvo čez noč pa jih ne zaupava nikomur. Lep sončen pozdrav vsem. Malčica

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

5. feb 2007 13:54

Sem se tudi jaz nasmejala ob temule prebiranju. Meni je zelo žal, ampak meni je to res en lep, luštkan praznik. Prav res ga vzameva in izživiva kot dva golobčka, to pa ne pomeni, da ostalih 364 dni v letu ni lepih. Ravno obratno, vsi dnevi so zelo lepi in imava se še vedno rada kot prvi dan, privoščiva si svega in svašta, pa je valentinovo zato še vedno najin dan. Tisto roza barvo po trgovinah niti ne vidim, ker v take trgovine navadno niti ne hodim. Ker so otroci odrasli se spokava in naju ni, ponavadi vedo da so to najine muhe, ali pa naju celo oni pokličejo in vprašajo kje sva. Spomnim se, da sem za valentinovo samo enkrat doma sama pripravljala večerjo in ko je bilo potem potrebno še vse pospravit...... sva zdaj ubrala druga pota. Trgovci pa itak vzamejo toliko kot si jim pripravljen dati in jaz se na njih prav nič ne jezim. Torej, naj uživa na ta dan vsak ki ga praznjuje in naj se ne jezijo tisti, ki tega ne počno. lp Vesna

sajovict  

član od: 5.4.2005

sporočila: 337

5. feb 2007 14:15

Jaz bi pa morala že sedaj vsak dan na dolgo in na široko razlagat, da bo pa kmalu valentinovo, pa da je to dan zaljubljencev,... Moj sovraži vsa obdarovanja od valentinovega do božička z izjemo rojstnega dneva. Me pa zato rajši povabi na kakšno fino večerjo, ali pa na izlet. Kar je tudi zame več vredno. če pa že kaj potrebujem, pa grem v trgovino in si kupim (no, včasih imam sponzorja s sabo ). lp tamara

ena mš  

član od: 18.11.2006

sporočila: 1184

5. feb 2007 15:15

Meni pa so različni prazniki všeč,ker nam popestrijo in osmislijo življenje in hitro bežeči čas.Ker smo na kulinariki pa naj bodo prazniki začimbe življenja.hehe ena mš

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

5. feb 2007 17:25

Meni je praznik všeč,vedno se obdarujeva,ponavadi kaj sladkega ,rožico ali plišasto živalco.Je bil hec lansko leto,ko sva se obdarila z enakimi lončki.Med letom pa kot dva zaljubljena golobčka,čeprav sva poročena 30 let. lp goga

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti