Vprašanje jerneju in bralcem

neznan uporabnik

tema odprta - 2. feb 2002 21:16 | ogledi: 3.055 | odgovori: 10

rada bi ,če mi lahko napišete kako pridem do nagradne igre kajti pogledala sem že povsot in ne najdem.ali je morda to ko piše ,da je anketa in danes je vprašanje o ribah.prosim za odgovor čim hitreje.hvala

alenka platinovsek

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

2. feb 2002 22:02

Nagradne igre trenutno ni. Kadar pa poteka, se to dogaja na portalu. Težko jo zgrešite, ponavadi je nekoliko levo spodaj glede na anketo. Pozdrav Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

ena mš  

član od: 18.11.2006

sporočila: 1184

10. feb 2007 8:09

Pred nekaj časa sem zasledila slabo oceno pizzeriji Azur.Ocena je bila krivična,saj sama večkrat zaidem tja,ker sem več kot zadovoljna.To potrjuje tudi prezasedenost z obiskovalci ob določenih urah.Verjetno je ocenjevalec naletel ravno na slab dan-vsem se to lahko zgodi.Predlagam,da se doda še možnost mnej drugih obiskovalcev.Zaradi nestrinjanja z oceno sem napisala še svojo oceno pa je nisem zasledila,da bi bila objavljena. Pa lep dan! ena mš

SUZANAZ  

član od: 11.6.2003

sporočila: 878

10. feb 2007 8:51

Ena mš jaz se pa žal popolnoma strinjam z oceno, dvakrat sem bila v pizzeriji Azur (zadnjič prbl. 2 tedna nazaj) in obakrat so bili natakarji zelo nesramni, kozarci so tako neužitni, da ne moreš iz njih pit (preprani in beli) pizza pa nič posebnega. Suzi

ena mš  

član od: 18.11.2006

sporočila: 1184

10. feb 2007 9:10

A res?Nikoli nisem bila sama pa vsi so jo pohvalili.Moram pa reč ,da je njihova jurčk pizza božanska.Za kozarce pa nam nič rekla.Z natakarji in postrežbo nisem imela težav.Očitno sem potem imela srečo.Je pa res,da z ljudmi načeloma nimam težav.Mogoče sem z premalim zadovoljna. ena mš

teya84  

član od: 9.11.2005

sporočila: 331

10. feb 2007 10:07

Ena mš, saj veš, okusi in navade so različni, ravno tako občutljivost ljudi na določene stvari. Kar je enemu všeč, super in oh in sploh, bo drugemu ravno nasprotno. Kar je za nekoga lepa nobel gostilna, ne bo za drugega nič posebnega. Poleg tega pa je tu še faktor "slab/dober dan"... Tako pač je. Se pa strinjam, da bi bila lahko možnost vpisovanja mnenj pod ocene (če se ne motim, je bilo o tem že govora) oz. bi lahko ocene enega lokala dali "na kup", da bi imeli več menenj na enem mestu. Teja

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

10. feb 2007 13:19

Škoda za Azur, ker pice imajo res dobre. Kelnarji so se zamerili tudi nam, pa ne samo enkrat, tako da smo nad njimi obupali, je še veliko dobrih picerij. Pa jaz tudi načeloma nimam problemov z ljudmi. Loni Makaroni

Scorpy  

član od: 3.2.2006

sporočila: 335

10. feb 2007 13:48

No, meni je pa picerija Azur najboljša - vsaj kar se pic tiče. Z natakarji se ponavadi nisem posebej ukvarjala, ponavadi je bilo vse korektno, res pa je, da se mi ravno klanjali niso - niti jaz tega od njih nisem pričakovala. Wc je bil vedno čist, ambient je prijazen, jaz nikoli nisem opazila, da kozarci ne bi bili čisti. Pa še tole - v glavnem tam strežejo natakarji (moški) in zadnjič sem skoraj pozabila jest, ker sem tok buljila v enega, je bil res prav cortkan, hehe ;) Scorpy

plopsa  

član od: 28.11.2006

sporočila: 441

10. feb 2007 14:12

mogoče pa je vplivalo na postrežbo tudi dejstvo, da je nekdo stalna stranka, drugi pač ne? saj vem da se to nebi smelo dogajati ampak to se dogaja povsod,.....in nazadnje ko sem bila jaz v azurju je tam delal en aljoša in on je bil vedno zelo prijazen neglede na uro in zasedenost,... je pa to že zelo dolgooooo nazaj plopsa

živica  

član od: 28.11.2002

sporočila: 307

10. feb 2007 15:54

Pizzeria Azur ima odlično gobovo rižoto. Morda predlog za naslednjič, ko zaidete tja. Sicer pa mogoče ne bi bilo slabo, če bi ocenam gostiln lahko pripisali še svoje mnenje (sploh če se pretežno strinjaš z napisanim, da ne pišeš podobno še enkrat). Živi

ena mš  

član od: 18.11.2006

sporočila: 1184

11. feb 2007 15:05

Ne vem kako bi mogla iz Azurja brez pizze Jurček.Bom imela v mislih naslednjič rižoto,če bo šlo. ena mš

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti