Imam eno veliko prošnjo. Zelo rada bi dobila katerikoli CD od Slovenskega okteta. Mislim, da obstajajo trije. Če ga katera ima in mi ga je pripravljena "zapeči", naj mi sporoči, da se dogovoriva za plačilo stroškov.
Hvala in lep pozdrav.
Zoja
zoja1
Imam eno veliko prošnjo. Zelo rada bi dobila katerikoli CD od Slovenskega okteta. Mislim, da obstajajo trije. Če ga katera ima in mi ga je pripravljena "zapeči", naj mi sporoči, da se dogovoriva za plačilo stroškov.
Hvala in lep pozdrav.
Zoja
zoja1
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
| Kaj jutri za kosilo? | johana |
| MOJ vrt | Trixi |
| malo za hec | johana |
| Kaj danes za zajtrk | johana |
| Ločevanje živil 90. dni - 5. del | dočka |

Raca z rezanci na azijski način

Jajce na oko v ramekinu, s šunko, sirom in zelišči