Jaz sem bila ta čas v službi,kjer je bilo seveda vse lepo prižgano.
Sem pa bila v temi tako kot Vilmas,celo dolgo noč.
Sej prav,da potekajo takšne in drugačne akcije v podporo našemu planetu Zemlji,ampak jaz mislim,da Zemlja ne bo mirno dihala,dokler bomo na njej ljudje.
Sicer pa nam narava kar lepo vrača udarce,tako da kar brez skrbi,prej bomo izumrli ljudje,kot pa Zemlja.
Leta 2050,bodo na našem planetu takšna neurja,potresi,suše,da bo v primerjavi z njimi dandanašnje najhujše neurje prava malenkost.In to samo zato,ker se je ozračje zaradi osnaževanja segrelo za nekaj stopinj.
Saj ni nujno,da bo tako hudo,ampak lahko bi bilo in zdi se mi,da je za kakršnikoli popravni izpit že prepozno.Preveč smo jo že uničili,to našo ljubo Zemljico.
Zato imejte kar mirno prižgane luči,dokler še bodo gorele.
Naj vsak dan bo s soncem obsijan
