Odnosi na kulinariki

RONIKA  

član od: 24.12.2006

sporočila: 14

tema odprta - 9. jan 2007 1:09 | ogledi: 5.487 | odgovori: 19

Lep pozdrav vsem skupaj. Kulinariko spremljam kakšen mesec in moram priznati da so recepti in cela kulinarika super! Imam pa nekaj "pripomb". Rada kuham in izvem kej novega, zato sem pokukala k vam. recepti so res krasni, vsak po svoje, niso mi pa všeč kritike, nekatere res pod vsakim nivojem, saj ima pa res lahko vsak svoj okus! V forumu odlične teme. Odzivi na nekatere? Katastrofalni! Čvek, super ljudje, samo za moje pojme nekateri preveč "firbčni"! A je res mus če hočeš z nekom poklepetati da mora takoj vedeti vse o tebi? Pa se ne grem nobenih skrivalnic in prosim lepo, to se ne tiče vseh, eni ste prav prijazni! Tebi Jernej pa vsaka čast za urejanje kulinarike in dobre živce!!! Lep pozdrav vsem skupaj in brez zamere.

RONIKA

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

9. jan 2007 3:23

Ronika, ne se preveč sekirat zaradi tega... Vzemi to kot nujno zlo;) Zakon mase, ali kako že temu reče Jernej, če je veliko ljudi (kar je dobro), pač potegne za sabo tudi to. Ali pa vzemi kot razvedritev, saj včasih je res hecno, ko se pričkamo, sploh ker navadno isto mislimo:) Kritike pod recepti pa žaljive itak pišejo v glavnem samo "člani", ki so se včanili samo za 1 dan, da napišejo neko bedarijo. Spreglej in ignoriraj, to jih najbolj moti;) Za čvek ne vem, nisem bila dostikrat, mislim da samo 2x (jaz sem gor v urah, ko nikogar drugega ni... - poglej kdaj je bilo oddano;), ampak verjetno ni mišljeno tako, kot lahko izpade... Tu "stari člani" že precej vemo en o drugem in seveda potem mislimo, da to vsi vejo o nas in pač še tebe vprašajo, da se zgliha;)... Veri

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

9. jan 2007 3:31

Veri evo še mene. Pa saj odnosi niso toliko katastrofalni se mi zdi. Vačsih te kaj malo razkuri ampak ni sile. Sicer jaz pač, če mi kaj ne odgovarja ne berem pa je. Kar se pa čveka tiče, saj ti ni treba vsega razlagati, če nočeš. Nihče te ne more prisilti. Je pa res, da se nekateri kar dobro poznamo in potem pač, ko je nekdo nov še njega ali njo kaj vprašaš. Pa ne, da bi bili toliko firbčni. Saj pri toliki masi ljudi itak pol stvari, ki si se jih pogovarjal pozabiš. Izbereš pa tako ali tako sama kaj boš o sebi povedala in kaj ne. Pa dobrodošla Ronika. jade

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

9. jan 2007 5:58

Roni, ne sekiraj se. Smo pač ene bolj radovedne, druge manj. Meni je ravno to všeč na kulinariki, da ljudi lahko tudi spoznaš, in to osebno ali pa kako drugače. Jaz sem kar nekaj ljudi spoznala na te način in to mi je zelo všeč. Vsi so zelo fajn in prijetni. Ni kakor na drugih forumih, ko se vsi skrivajo in na ta račun anonimnosti tudi dosti lažejo. Tu tega skorajda ni. Ti pa če želiš, lahko tudi na kulinariki ostaneš anonimna. To je tvoja pravica. Eni smo pač bolj odprti za spoznavanja in druženje, drugi pa so manj. Uživaj še naprej med nami. Kyara

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

9. jan 2007 8:46

Res Ronika, če ne želiš, ne odgovoriš. Pri temah na forumih je pa itak sto mnenj, ampak mislim, da kljub temu, da se včasih zaiskri, ni zamer. Tisti, ki ne želi sodelovati, mu ni treba. Mogoče je tudi to res, da včasih temo požegna kdo od "starejših članov", pa se lahko piše marsikaj, komentira zadeve na razne načine, včasih pa kdo od novih kaj napiše, pa se vsi vsujejo nanj, kako lahko take butaste stvari sprašuje ali kaj tala nasvete, če ga ni noben nič prašal. A vidiš, tle pa maš prioritete, če si poznan na kulinariki. matilda

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

9. jan 2007 8:54

Pridružujem se gornjim komentarjem...sicer pa je na nek način to tudi dobro, pač malo treniraš svoje živčke..... Jade, kaj pa delaš ob tej uri na kulinariki...ne bi malo izkoristila še tisto malo časa, ko ti vstajanje ob teh urah ne bo nuja? Ali tudi tebe, tako kot mene, telo že malo navaja na nov bioritem...Saj res, kdaj pa bo veseli dogodek? LP katjushka

kuharca37  

član od: 21.3.2006

sporočila: 563

9. jan 2007 9:11

Ronika,ne boj se ljudi ki so firbčni,jaz se bojim ljudi s katerimi govorim in pravijo samo ja pa ne....Na čveku mi je bilo še vedno prijetno,če kaj nisem hotela povedati vsem sem tisti oseba pisala zs ali pa nisem odgovorila.Ko boš enkrat spoznala kakšno osebo v živo te bo čvek zasvojil.Glede mnenj pri receptih ,ki so včasih neprimerna pa jaz razmišljam takole(to mi je na srce položila mami): kritizirajo tisti,ki te jedi še naredili niso....pravi ,da so v tovarni kjer je delala mami nekatere ženske non stop kritizirale malice-te dame doma še skuhat niso znale. Ronika le pride kaj na čvek...jaz letim sedaj...ne vem kje so danes te firbčne ženske...ali pa smo...... kuharca37

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4309

9. jan 2007 9:38

Živjo, pa naj še jaz dodam svoj piskrček. Na kulinariki smo tako ali drugače vsi anonimni, kdo se skriva za nicki ve le Jernej, saj moraš te podatke pač vpisati ob prijavi. Kdor pa je želel izstopiti iz te anonimnosti, pa se je pridružil kateremu od večih srečanj, ki so se zgodila in se bodo - upam - še dogajala, saj se bom tudi sama zagotovo katerega udeležila. Zato Roni, če želiš in ti tako ustreza lahko ostaneš 100% anonimna, lahko si stara 15, pa čeprav jih imaš 25, lahko si iz Ljubljane, pa čeprav domuješ na Jesenicah, lahko si.......lahko pa preprosto taka vprašanja preskočiš in na njih pač ne odgovoriš - skratka v rokah imaš škarje in platno... Imej se lepo in pridruži se nam na še kakšnem klepetu rrr

aki  

član od: 23.4.2004

sporočila: 1330

9. jan 2007 9:58

Na kulinariki smo sami fejst ljudje.To se je dokazalo na dosljej največjem srečanju v Peklu pri Borovnici (preko 100 članov), ki je potekalo v izjemnem vzdušju. Da se pa mnenja krešejo pa... sama sreča, saj kaj bi pa bilo,bi vsi razmišljali enako. Dolgčas in nobenega napredka. Dobrodošla med nami Ronika. Aki

vilca_  

član od: 29.11.2006

sporočila: 9

9. jan 2007 11:51

Meni je pa v klepetalnici zelo všeč. Dekleta so me veliko naučila, npr. prilepit sličice. Če ne želim odgovoriti, to povem, mislim pa, da še nisem doživela take situacije. Lep pozdrav vsem! Vilica vilca_

DUŠANKA  

član od: 12.7.2005

sporočila: 2039

9. jan 2007 12:23

Hojla Ronika, vilca_, in druge novinke/novinci med nami! Jaz mislim, če človek nima slabih namenov, se pač ne skriva. Jaz sem že taka, da vse (no, v glavnem ) povem. Kdor pa noče, se pač izogne odgovoru, pa kaj potem. Saj za to ne bo nobene zamere. Moti pa me res ena stvar: da se hodi na čvek samo špegat, pa niti toliko poguma nekateri ne zberejo, da bi rekli: živijo ali dober dan, ali kaj podobnega, pa adijo ob odhodu. Meni je čvekalnica zelo simpatična in rada pridem, ko le utegnem, naj bo taka tudi vam - in dobrodošle/i na tem čveku, kakor tudi na živih čvekih in srečanjih!!! Dušanka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti