| anamarija1 je napisal/a: |
| [jezik]Če bi jaz znala.
Ustavte delo, gospa na tapeti uporablja vse prej kot lepo besedo in z njenim načinom marsikoga prizadene, mislim, da se da pisati lepše, tako kot jaz |

Jajčevci z rižkom
| anamarija1 je napisal/a: |
| [jezik]Če bi jaz znala.
Ustavte delo, gospa na tapeti uporablja vse prej kot lepo besedo in z njenim načinom marsikoga prizadene, mislim, da se da pisati lepše, tako kot jaz |
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
| Kaj jutri za kosilo? | johana |
| MOJ vrt | Trixi |
| malo za hec | johana |
| Kaj danes za zajtrk | johana |
| Ločevanje živil 90. dni - 5. del | dočka |

Jajčevci z rižkom

Fokača s paradižnikom in timijanom