Jade, a potem sploh ni potrebno uporabiti mehčalca? Kakšen vonj pa ima perilo, ko je suho? Hvala za odgovor.
LP!
fakin712

Veseli tiramisu
Misliš, da ga v Merkurju nimajo? A mora bit kako posebno eterično, ali je tisto v malih stekleničkah dobro? Takšno olje sem videla v Merkurju v Litiji.
LP!
fakin712Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
| Kaj jutri za kosilo? | johana |
| MOJ vrt | Trixi |
| malo za hec | johana |
| Kaj danes za zajtrk | johana |
| Ločevanje živil 90. dni - 5. del | dočka |

Veseli tiramisu

Dušeno sladko zelje