Iščem on-line poslovno sekretarko

neznan uporabnik

tema odprta - 21. jan 2002 11:50 | ogledi: 2.974 | odgovori: 8

Zdravo !

Ponovno sem med vami in tako se mi zdi prav. Ste res ljudje na mestu, tudi če se v vsem ne strinjate z mano in zato vas cenim.

Prav je, da je človek trden v sebi in se ne pusti spraviti na led.

Ukvarjam se z bio in eko pridelavo in predelavo hrane. Odprl bom "Bio dr. Florjanov Eko d.n.o." in bom svoje, ter ostale tovrstne proizvode ponujal tudi na svetovnem spletu.

Potrbujem pa poslovno sekretarko, ki je vešča dela z računalnikom, da bi manipulirala z bazo podatkov in poslovnimi zadevami on-line. Ne bo težko, le dela bo veliko. Prednost je v tem, da bo lahko delala od doma.

Novosti, ki sem jih hotel uvesti na KulSlo bodo sestavni del ponudbe na moji lastni strani, ki je že v izdelavi. Stvar bo res sveža (hot) in "in", pa tudi zelo dinamična in vsakomur po meri.

Sporočam vam, da bom še naprej na voljo kot svetovalec na KulSlo.

Nasvidenje "Pri Florjanu"!

Henri  

član od: 13.9.2001

sporočila: 317

21. jan 2002 12:32

Florijan, veliko uspehov pri pridelavi hrane in sreco pri izbiri sekretarke! Lep pozdrav vsem Henri Henri Ratej

hetero  

član od: 3.10.2001

sporočila: 273

21. jan 2002 13:35

napiši naslov tvoje strani, da si jo ogledamo...... Herman Teron

neznan uporabnik

21. jan 2002 13:56

Zdravo! Stran še ni gotova in je v izdelavi. Vse potrebne nadaljnje informacije bom objavil naknadno. Bodite pozorni na "Pri Florjanu". obiščite stran "Pri Florjanu"

kresimir  

član od: 25.1.2002

sporočila: 180

28. jan 2002 15:38

Pozdravljen Prosim za podrobnejši opi "del in nalog" on-line poslovne sekretarke.Mogoče pa... Krešimir kresimir dobranic

neznan uporabnik

28. jan 2002 19:09

A ne vids da kr neki nabija v prazno. Pametinci v prazno, kot Murko. Florjan je se eden od mnogih izmiišljutin, avtor pa so človek, ki ima prevec casa. Upajmo vsaj , da tega ne pocne v soli, na delu, oziroma na mestu, ki škodi širši družbi. Muirko,Florjan,Tina G. (nekam hitro je potegnila z njim in podobni , ne nabijite v praznol ker ni več smešno, ampak le dokazujete Freudovo teorijo. Topy Sporočilo je spremenil(a) Topy dne 28. jan 2002 19:09:38

Bojan  

član od: 29.8.2001

sporočila: 585

28. jan 2002 19:16

Topy, zakaj "flambiraš"? Bojan

Henri  

član od: 13.9.2001

sporočila: 317

29. jan 2002 17:06

...meni pa nekam kasno pali..... Topy, ti je zdaj vse jasno, ko je Kreso kot strela z jasnega dobil svoj Forum Po Bojanovem si strucko za flambiranje in kot tak najbrz ne mores dobiti svoj Forum. Preko Florijana ne bos mogel priti noter, ker si se tam "zaflambiral". Ne vidim izhoda zate. Kaj pa ce bi se ti zadovoljil s tisto kastrolco smeha in dobre volje, s katero ropoce nasa znanka? Pozdrav Henri

neznan uporabnik

29. jan 2002 22:22

Zdravo ! Henri hvala! florjan nahtigal

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti