Imam veliko kakija, pa me zanima, če ima kdo kakšen recept kako ga porabiti.
runo01
Imam veliko kakija, pa me zanima, če ima kdo kakšen recept kako ga porabiti.
runo01
| majamarko je napisal/a: |
| runo01 poznam odličnega odjemalca, oz jedca:) p |
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.