Mečarica

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

2. dec 2006 22:12

Evo, poročilo: mečarico sem marinirala po nasvetu Nole, le da sem namesto limoninega soka vzela belo vino. Spekla sem na žaru, na rešetki. Nič ni razpadla, bila je zelo okusna, le za moj okus malce preveč suha. Atina

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

3. dec 2006 6:40

alexis: ste ga ( dolenjci ) zriktali, pa je res zakon. Enih petnajst - dvajset let nazaj ni bilo čist tako samoumevno, da je cviček dober. Ponekod si dobil nekaj tako kislega, da bi ga bilo treba za solato redčit. Atina: sam, da je šlo. Jaz pojem precej rib, ampak kot sem povedal, ribo brez kože nisem nikoli pekel na žaru. ežoj

alexis  

član od: 30.5.2006

sporočila: 884

3. dec 2006 9:32

Ežoj ne boš verjel, ampak to se tudi danes še zgodi, ker vsak trotl misli, da zna cviček delat. Drugače pa mi bolj prisegamo na domač, bio šmardonay oz. šmarn`co. Atina: sorry, ampak kar se rib tiče sem čist "bosa", razen postrvi in rečnih- te pa obvladam alexis

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Venturini
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti