Miklavž

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

29. nov 2006 11:23

Zdaj sem se spomnila, da imajo fantje radi tudi CD-je...s tem, da je treba vedeti, katere bende poslušajo. Ali pa karta za kakšen koncert. Ali pa kakšna majica z motivom benda. v LJ jih prodajajo v tisti trgovini na Rimski ulici, kjer prodajajo tudi CD-je in se imenuje tako, kot mesto, v katerem so ubili JFK (skratka, da ne delam zastonj reklame, sem napisala rebus...). Vendelina jr.

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

29. nov 2006 13:04

Moj brat je mel ogromne probleme s kožo in NAJBOLJ, KAR JE SOVRAŽIL, je bilo to, da mu je mami skoz nekaj hotla pomagat pri tem. Najraši imajo, če se delate, da tega ni - tudi če se stanje izboljša, je dostikrat boljše biti tiho kot pohvalit, ker so nekateri zelo občutljivi na to temo... Na splošno 18letni fantje dosti dobro prenesejo kake malo bolj odštekane majce, sploh če je gor njegova priljubljena skupina ali pa večina jih bi nosila Che gevaro, reicmo, če res nimaš druge ideje... Včasih te pa presenetijo, kaj vse jim je všeč: moj bratec je bil strašno vesel tiste lesene zadevice za masirat si noge, ki sem mu jo kupila pri ribničanu. Tak da - 100 najstnikov, 100 čudi:) Za CD moraš res poznat okus, sicer je boljše, če mu daš darilni bon. lahko pa tudi Jockerja za kino, če rad gleda filme. če bi rada naredila kompromis, da recimo doma fitnesira, pa mu kupi set uteži. Moj miklavž bo to prinesel mojemu fantu, samo zanj vem, da si jih želi... Veri

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

29. nov 2006 13:19

Naš Miklavž se je odločil, da bo nekaj za domači fitnes še najboljša stvar! Uteži že imamo, kupila bom ali kolebnico ali pa vzmeti! hvala vsem!

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

30. nov 2006 14:11

Dragi MIklavž! Prinesi mi pet minut tišine. Kakšen džumbus vlada v tej naši službi. Drugače sem pa hotela reči, da pri moji sodelavki doma nosi darila samo Miklavž in so potem ta večja. Njene punčice bi bile verjetno razočarane, če bi dobila samo Cankarjev pehar. Loni Makaroni

marelica  

član od: 27.8.2005

sporočila: 1398

30. nov 2006 15:17

Pri nas tudi samo Miklavž prinese darila. Uporabna in skromna. Tudi za rojstne dneve smo se zmenili, da si prinesem samo kakšno bonbonjero, rožico ali steklenico vina, da za skromno pozornost. marelica

ela  

član od: 28.9.2006

sporočila: 735

30. nov 2006 16:50

Pri nas pa Miklavž prinese samo suho sadje, kako čokolado in mogoče kakšne nogavice. Je pa potem Božiček bolj radodaren. Za deklice se pa tudi meni najbolj dopade kaj ustvarjalnega, npr. Hama perlice ali kakšne puzzle,kakšne igra...Drugače se pa tudi moja hčerka nikoli ne brani kakšne barbike,pa jih ima tudi že polno škatlo...ampak prihajajo nove in nove... lp, ela

balu  

član od: 26.1.2006

sporočila: 464

30. nov 2006 18:44

Tako kot za zajčka,miklavža,božička in dedka mraza pišemo pisma v katerem so želje. Ker Nina obožuje konje ji bo Miklavž prinesel posteljnino s konji,Božiček konja ki hodi in dedek mraz konjevo glavo za frizirat.Je pa tako ,da z babico damo denar skupaj in božiček pusti eno darilo pri nas ,drugo pa pri njej. Kuharca vprašaj hčerki kaj si želita in napišite pismo,ter ga dajte v ponedeljek zvečer v velik škorenj pred vhodnimi vrati.Pri nas pismo ponoči izgine in v torek zvečer Miklavž prinese darilo. Balu balu

vilca_  

član od: 29.11.2006

sporočila: 9

1. dec 2006 11:55

Prosim, ne mi zamerit, ampak v mojih časih je Miklavž nosil samo rokavice ali nogavice in suho sadje. Za poredne otroke pa nič. Ampak takih pa ni bilo. Joža vilca_

Kozmeja  

član od: 7.12.2005

sporočila: 409

1. dec 2006 12:40

Ja, pri nas Miklavž še vedno nosi samo suho sadje, orehe, lešnike, piškote, čokolade. In prav nič drugega. Božiček je malo bolj radodaren, a vseeno v mejah normale. Mislim, da se pri darilih zadnja leta kar malo pretirava. Velikokrat pa tako ali tako dobimo tisto, česar sploh ne rabimo.

miia  

član od: 21.12.2005

sporočila: 791

1. dec 2006 13:07

Pri nas tudi nosi Miklavž. Darila dobijo vsi trije otroci, čeprav sta tavelka dva že stara 20 in 19 let. Tamala, ki je stara 13 pa še napiše na listek svoje želje. Res moram rečt so zelo skromne.Predno pa napiše ,me vedno vpraša:kaj misliš mami bo imel Miklavž dovolj denarja, če napišem to ali pa to? Pol pa čaka, da povem ali ima dovolj denarja ali ga nima.Najlepše je, ko čakajo ponoči in ne morejo zaspat, kdaj bo prišel in kaj prinesel in zjutraj ko vidiš njihove obraze presenečenja . Včasih še mene zanese , prav rada bi bila spet otrok. miia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti