Rovus

stella  

član od: 9.10.2002

sporočila: 380

tema odprta - 28. nov 2006 23:04 | ogledi: 4.777 | odgovori: 5

Je kdo kupil sesalnik Rovus ? http://www.rovus.si

Mnenja ?

fakin712  

član od: 29.3.2005

sporočila: 2682

28. nov 2006 23:52

V roku pol leta so mi dva zamenjali, zdaj pa so mi denar vrnili, ker sploh ni tako kot oglašujejo. Toliko v poduk o rovusu. LP! fakin712

iri  

član od: 12.11.2001

sporočila: 247

29. nov 2006 7:46

Fakin712. Tudi sama sem nasedla reklami in kupila Rovus. Zdi se mi, da ne sesa, sploh pa ne s krtačo, ki je priložena. Zamenjala sem jo s eno staro od prejšnjega sesalca. Kaj ti ni delalo, da si jim ga vrnil? Lp

neznan uporabnik

29. nov 2006 7:54

Tudi jaz imam slabe izkušnje!! Glasen je kot da bi pristajal letalo, ful velik minus. Zdelo se mi je da nima toliko sesalne moči in sva se s partnerjem odločila za preizkus po "njihovo" - na en del preproge sva jo poizkušala dvigniti s sesalno močjo rovusa in z najinim starim sesalcem. Rezultat: najin starejši je bolj vlekel!! Takoj sva ga vrnila, u bistvu samo testiranega in ne rabljenega!! Odsvetujem, za to ceno se da dobit kaj drugega! Katja

fakin712  

član od: 29.3.2005

sporočila: 2682

29. nov 2006 8:49

Midva z možem sva ga kupila marca letos. Najprej je delal vredu. Ko sem sesala parkrat, pa se je pričela veselica. Sesalec ni vlekel niti majhnih kamenčkov, ne papirčkov, ne praha, ne.. Posesala sem samo eno sobo in se je tako segrel, da si se spekel, če si prijel za ohišje. Tista plastika, ki je nameščena na reži za izpihovanje se je dobesedno stopila. Potem sem julija letos ravno likala, ko je bila reklama po TV. Sesali so razne matice, 5kg žogo in ne vem kaj še. Lari fari. Tako sem se razjezila, da je mož poklical v trgovino in povedal, da sesalec ne dela kot bi moral. Rekli so, da naj ga takoj pripeljeva tja in nama ga bodo zamenjali, da je najbrž to serijska napaka. Bla, bla, bla, bla. Zamenjali so nama ga, a glej ga zlomka, delal je točno 14 dni, potem pa do prejšnjega tedna spet ne kot bi moral. Razjezila sem se in zahtevala denar nazaj, čeprav je minilo osem mesecev od nakupa. Prodajalka je bila zelo prijazna in je rekla, da naj vzameva nekaj v vrednosti te cene. Povedala sva, da ne potrebujeva ničesar in da naj nama vrnejo denar, ker sva že govorila z zvezo potrošnikov. Potem sploh ni bilo problema, denar sva dobila in še vedno razkurjena odšla domov. Je pa prodajalka rekla, da zelo nerada prodaja ta sesalec, ker je za en d... Že na začetku so imeli težave, ker so kupci nosili sesalce nazaj, ker pač niso delali tako, kot je bilo reklamirano. Zato nakup tega sesalca iz lastnih izkušenj odsvetujem. Je pa res, da se potem vsak sam odloči, če bo šel v nakup. Bolje je kupiti kaj že preizkušenega, kot pa se potem po nepotrebnem jeziti. Reklama pač naredi svoje, kajne? Ima pa moja mama sesalec H2o in moram povedat, da je dober. LP! fakin712

dvorana  

član od: 27.5.2015

sporočila: 293

16. nov 2017 14:14

kaj pa grelnik rovus,ko je taka reklama.Ali res ogreje prostor ali je to le lari fari.

dvorana
dvorana

Sporočilo je spremenil(a) dvorana dne 16. nov 2017 19:03

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti