Forumi na kulinarični sloveniji

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

29. nov 2006 13:17

Szdenka, jajca morajo biti sveža, najboljše da so 3 dni stara. Potem paziš, kako ubiješ lupino (ne premočno) in jih počasi in previdno spustiš v ponev:) Kake druge fore pa ne vem... Veri

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

29. nov 2006 13:36

Veri: Moje misli si prebrala. Že nekaj časa imam v mislih, da bi obiskovalci imeli nastavitev (v nastavitvah jasno), ki na portalu ne bi prikazoval tem pod ostalo Ker pol so pa teme: Smrdljivi čevlji, driska in kako speči piščanca eno pod drugim Jaz bi naredil tako, da bi imeli ljudje možnost kar želijo, samo ne vem ali bi bilo privzeto tako kot je zdaj ali bi bilo privzeto brez foruma ostalo Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17787

29. nov 2006 14:00

Ja, jernej, tako bi bilo OK, naj pač vsak sam presodi, ali želi stalno spremljati forum ostalo ali ne. Vsaj po mojem mnenju. rimljanka

Vlado  

član od: 1.8.2002

sporočila: 547

29. nov 2006 14:14

Jernej pozdravljen. Jaz vsekakor navijam zato, da bi se tema "ostalo" enostavno ukinila. Že na ostalih forumih preteče toliko virtualne krvi in prebere toliko neumnosti, da bog pomagaj. . Sam sodelujem v še dveh strokovnih forumih iz področja elektrotehnike, kjer je stvar urejena tako, da se vsi posti v zvezi s politiko, oglaševanjem, piratstvom ipd enostavno brišejo. Na začetku je bilo dosti kreganja med uporabniki, ali je to prav, ali pa ne. Zdaj pa ob morebitnih kršitvah politike foruma skrbniku takorekoč ni več potrebno ukrepati, saj kršitelja že ostali uporabniki opozorijo na prekršek. Ker pa vidim, da si proti radikalnim ukrepom, je pa tudi filter kar ok zadeva, ampak tema bi pa še vedno ostala, skušnjava sodelovati v njej pa tudi. Pa še nekaj mi že dlje časa leži na duši. Mislim, da bi bilo dobro uvesti nekatera pravila vedenja na forumu. Tako se na primer odpre tema z naslovom "Nujno potrebujem pomoč", ki ne pove prav ničesar o temi. Naslov naj odraža tudi namen vprašanja, in uporabnik, bo sigurno dobil željeni odgovor bistveno prej, saj vsaj jaz, takšne teme največkrat preskočim. Ali pa nekdo sprašuje, kako sa skuha to in to, pa dobi tri odgovore v smislu jaz o tem pojma nimam, ti bo pa sigurno mamamia pomagala Halo? Odgovori naj lepo prosim služijo namenu, ne pa povečevanju številke pod uporabniškim imenom. Toliko, lp Vlado

fresh  

član od: 4.5.2006

sporočila: 1856

29. nov 2006 14:28

Bravo, Jernej! Naj ta forum ostane kulinarični, politike, nestrpnosti in ostalega je dovolj takorekoč na vsakem koraku. Kulinarika naj ostane kulinarična! fresh

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

29. nov 2006 14:40

Če sem prav razumela, tema "ostalo" ostane, ali ne? lahko pa vsak izbira če jo gleda ali ne! Mislim, da je tako najbolj prav! Če pa je že treba odločati ali se naj povsem ukine ali ne, pa je prav, da štejejo tudi ( oz. malo bolj ) glasovi nas pluskov! meni je tale kulinarika všeč tudi zaradi teme ostalo, lahko izvem karkoli, če na hitro rabim nasvet, ker je krog uporabnikov zelo velik. Je pa res, da si tudi jaz želim, da forum ostane predvsem kulinaričen oz. gospodinjski!

lucija  

član od: 8.7.2002

sporočila: 403

29. nov 2006 16:34

Če se ostalega že ne da ukiniti, naj se vsaj ne pojavlja na portalu. Prej, ko tega ni bilo, je bil obisk prijetnejši.

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

29. nov 2006 17:21

A sem jaz edina, ki rada preberem tudi temo "ostalo"? Ker je vse skupaj veliiiko bolj mirno kot na kakem drugem forumu, ko si pošiljajo starše v določene telesne organe ... Pa malo za splošno razgledanost poskrbim. Če pa že malo zavre kri, pa tudi ni nič tako hudega, se malo "popestri" dogajanje (dokler ni žaljivo). Meni je pa prav to čar te strani, da imaš "vse na kupu". Všeč mi bo, če bo tako ostalo. Atina

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

29. nov 2006 17:35

Jaz preberem vse kar me zanima, če pa me kaj ne zanima pa ne odpiram in ne berem. Me pa nič ne motijo raznorazne teme. jade

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

29. nov 2006 18:20

Atina je napisal/a:
A sem jaz edina, ki rada preberem tudi temo "ostalo"? Ker je vse skupaj veliiiko bolj mirno kot na kakem drugem forumu, ko si pošiljajo starše v določene telesne organe ... Pa malo za splošno razgledanost poskrbim. Če pa že malo zavre kri, pa tudi ni nič tako hudega, se malo "popestri" dogajanje (dokler ni žaljivo). Meni je pa prav to čar te strani, da imaš "vse na kupu". Všeč mi bo, če bo tako ostalo. Atina
Nisi edina, ki rada prebere " ostale teme", res, da včasih pride do kakšnih nesporazumov, saj ravno zaradi tega je še bolj zanimivo. Na tak način se tudi malo bolje spoznamo se vam ne zdi? Prav hitro ugotoviš kdo je... in kdo ni.... Priznam pa, da me malo moti če se govori o politiki in o kakšnih preveč zasebnih stvareh, sicer pa kot komu paše. No, če se bo to ukinilo bom pa šla v klepetalnico, da vas bom bolje spoznala. lp Anamarija

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti