Sesalci sakura

ferda  

član od: 1.10.2003

sporočila: 280

10. mar 2007 20:24

600,000do 700,000 - avto a ne!

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

22. sep 2010 16:03

Tudi jaz sem bila deležna predstavitve tega "čistilnega čudeža" in moram priznati, da bi se ga dalo pri nas uporabiti v precej primerih. Pri vsem tem pa me moti cena, ki je odločno previsoka. Podobno uporabna se mi zdi igea practic, ki pa je neprimerno cenejša. Sedaj pa me zanimajo izkušnje z enim in drugim čistilcem....

katjushka

anaboleyn  

član od: 18.1.2010

sporočila: 91

23. sep 2010 16:10

Katjuška, mene enkrat pred letom in pol niso prepričali ( bila sem užaljena, ker so moj Kirby ocenili " za v kanto", pa je kot nov, ker ga imam samo za jogije ), tako da o vsiljivosti ne bi... Potem sem pa malo pogledala na Bolho in ugotovila variante, tako za Kirby kot za Sakuro, da jih ljudje, ki imajo občutek, da so se zaleteli z nakupom, prodajajo za bistveno manj denarja ( če se prav spomnim, sem našla varianot za pol cene"še zapakiran"!!!) - nove ali skoraj nove. Mislim, da se splača preveriti kakšen oglasnik ali bolho! Sama mašina pa ni slaba, kot so kolegice napisale. Pa dober nakup - za primerno ceno ti želim! anaboleyn

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

24. sep 2010 11:46

anaboleyn, hvala za namig, sem našla kar nekaj variant, ki bi znale priti v poštev....

katjushka

Pikova_dama  

član od: 30.11.2010

sporočila: 4

30. mar 2011 13:01

Pozdravljeni vsi, ki imate sesalec Sakura in tisti, ki ste imeli predstavitev. Jaz osebno ga imam. Imam pa poleg še za čiščenje s paro. Ker sem alergik in asmatik sem že prej imela od Batagela vodni sesalec. Razlike ne vidim, razen v tem, da imam manj dela s čiščenjem kot sem imela z Batagelovim. Sesalec imam tri leta od tega je bil že vsaj 5 x na servisu. Res škoda, da imam toliko težav kajti kot sesalec sploh pa kot parni čistilec je čudovita zadeva. Kar pa se tiče aromaterapije, hlajenje zraka in vlaženje pa pozabite. Halajenja ne more biti ker po eni minuti se motor segreje in ven piha toplo. Vlaženje zraka ne more biti, ker nikjer ne izhlapeva para. Pri aromaterapiji je pa takole, nekaj se da z njihovimi olji vendar to ni to, kar si mi želimo pri tem. Ko pri predstavitvi gledate sesanje jogija je zanimivo in koliko poudarka dajo na to, koliko nesnage je v jogiju. Ko smo testirali, da smo najprej posesali s tem sesalcem in potem še z navadnim malo močnejšim je navadni sesalec nasesal še več kot ta. Skratka imam ga in ga uporabljam v glavnem samo za večja čiščenja ostalo pometem oz. pobrišem z mokro krpo ker je hitreje. Nimam tepihov tla so v glavnem skoraj po celem stanovanju pralna. Zelo mi pomaga pri čiščenju oken sploh pri zasteklenem balkonu s paro. Kar pa se tiče cene je pa res zelo napihnjena, ke ne nudi tega kar ti pri agresivni predstavitvi dopovedujejo. in potem ti vsako leto pride serviser in pravi, da je potrebno zamenjati filtre. Ko mu povem, da sem sesala samo 1 x na mesec ga glede njihove agresivnosti to ne briga in mikaže, da so filtri črni, ki pa postanejo že po prvem sesanju. Cena filtrov je med 50 in 60 Euri. Urna postavka serviseja je 50 Eurov. To je vse Pikova_dama Pikova_dama

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

30. mar 2011 15:41

Jaz sem se potem odločila za nakup sakure, vendar sem našla rabljenega (vendar verjetno zelo malo, ker je izgledal res kot nov) za vso "opremo" (tudi parni čistilec) za 570€. Tega denarja je še vreden, vendar dobrih 3000 € pa nikakor ne. Pare še nisem preizkusila, globinec je zelo v redu, tudi čistilec za sedežne in tepih se je v redu obnesel... Všeč mi je, ker se filtrira z vodo in ne spušča v zrak nazaj določen del prahu, kar je pri nas, kjer imamo alergike precejšnjega pomena...

katjushka

neny111  

član od: 29.10.2007

sporočila: 358

31. mar 2011 14:37

Tudi mi smo kupili tale čudež. Takole bom rekla: cena je res občutno previsoka, čeprav je sesalec sam po sebi čisto OK zadeva. Če bi še enkrat kupovala, bi zagotovo izbrala kakšno cenejšo in enako uporabno zadevo. Se pa pridružujem mnenju Pikove dame glede servisiranja. Zdaj so nas končno nehali nadlegovati, ker smo jim povedali, jih bomo že sami poklicali. Ko pa smo na začetku imeli težave z aparatom, smo jih pa s težavo prepričali, da aparat ne deluje in da so nam ga po hudih mukah zamenjali. neny111

sesalec  

član od: 19.9.2014

sporočila: 1

19. sep 2014 21:11

Navezujem se na temo Sakura, ali kdo ve kje kupiti rezervne dele od tega sesalca? Jaz ga imam od 2006 in ga uporabljam redno ob vsakem sesanju nikoli se mi ni pokvaril sem pa polomila oziroma obrabila določene dele. Nikjer na internetu ne nejdem kontakta kjer bi lahko to kupila.

Prosim če kdo, ki to bere ve naj mi sporoči,

lp

sesalec

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti