http://club.lino.eu/
Na tem linku piše pod točko 4. vse poslati do 15.12. poslati na naslov
Lino, p.p.160
48000 Koprivnica
Lino koledar
Ne vem, če je smiselno pošiljati na Hrvaško. Lani sem poslala na Hrvaško, pa sem čez nekaj časa dobila koledar iz Slovenije (čeprav je hrvaški dosti lepši, a na žalost).
Poloni
A mogoče ima kera Lino medvetke in jih ne rabi , prosim za njih ...v zameno lahko pošljem DM nalepke !
ELMA
Elma pošlji mi naslov na ZS, jih imam za 6 koledarjev in še 3 od polkilske embalaže. Če rabi še katera, naj se oglasi!
mamaF - Mojca
mamaF, torej si lahko naročite osebni lino koledar... ![]()
MM, ne samo osebni, kar družinski bi lahko bil....
Glede na moja dva "čokolinarja", bi bila še najbolj zadovoljna, če bi nam za nagrado, ker ga tako pridno kupujemo, poslali en bon za brezplačno letno nabavo Čokolina
.
Koledarji so bili aktualni tam nekje do vstopa v šolo, zdaj se jima zdijo "preotročji", kaj hočemo, če bi bili namesto medvedka na njih nogometaši ali pevci, bi še šlo
.
Sem pa zadnjič tisto zalogo izrezanih medvedov našla med malo bolj "poglobljenim" čiščenjem kuhinje.
V glavnem, še čakajo, če jih kdo želi.
mamaF - Mojca
Če katera rabi Lino medvedke naj mi javi.
Lp,
korosica
| mamaF je napisal/a: |
| Elma pošlji mi naslov na ZS, jih imam za 6 koledarjev in še 3 od polkilske embalaže. Če rabi še katera, naj se oglasi! mamaF - Mojca |
Punce imate ZS ...
ELMA
mamaF-Mojca , dobili smo linote , HVALA VAM ...
ELMA
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
